Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Debrecenben hol érdemes...

Debrecenben hol érdemes barátkozni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, hogy teljes mértékben jó topicba írok, de remélem sok emberhez eljut majd a kérdés.


20 éves fiú vagyok és néhány hónapja költöztem Debrecenbe. Az összes barátom Pestre ment továbbtanulni, de mivel elég társasági ember vagyok, egy jó ideje nem érzem már magam olyan jól itt "egyedül". Villanyszerelőnek tanulok, kimondottan hobbim nincs, viszont rengeteg mindenre nyitott vagyok. Jó és rossz dolgokra egyaránt.

Igazából nincs külön kívánságom, hogy fiúkkal vagy lányokkal szeretnék barátkozni. Sőt, örülnék ha mindkét nemből sikerülne új embereket megismernem, hiszen szerintem mindenkinek szüksége lenne ellenkező nemű barátokra.

Ha esetleg valakinek lenne külföldi ismerőse akiről úgy gondolja, hogy szintén szívesen barátkozna, örömmel beszélnék vele, így egyúttal az angolom is fejleszthetem.


Köszönöm előre is mindenkinek a válaszokat és hogy elolvastátok. További szép napot!



2019. máj. 21. 15:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyival még kiegészíteném a leírást, hogy ez abszolút nem társkereső poszt. Nem keresek kapcsolatot, sem a fiúkkal, sem a lányokkal.
2019. máj. 21. 15:06
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, de nekem írhatsz, mert én is debreceni vagyok (csak én születésem óta) és még egy debrecenivel se találkoztam ezen az oldalon :D 21L
2019. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hihetetlenül sok rendezvény van a városban (ingyen osztogatják a Debreceni Korzó programfüzetet) ha kinézel jó progikat, úgy kizárt hogy ne szerezhess barátokat!

Ha viszont csak otthon ülsz, úgy valóban senki sem fogja rádnyitni az ajtót - de ez így van szerte a világban, minden városban!

20 évesen nem is értem, hogy hogy lehet ilyen kérdést kiírni - pláne ha társasági embernek vallod magad...

Aki Debrecenben unatkozik vagy nincs társasága az inkább előbb egy önvizsgálatba kezdjen!

2019. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Én nyíregyházi vagyok, informatikus, szoktam Debrecenben is járni. Én is sok mindenre nyitott vagyok, rengeteg dolog érdekel. Ha szeretnél barátkozni, írj bátran privát üzenetet. :)

25/F

2019. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!