Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Debrecenben hol érdemes barátkozni?

Nem vagyok biztos benne, hogy teljes mértékben jó topicba írok, de remélem sok emberhez eljut majd a kérdés.

20 éves fiú vagyok és néhány hónapja költöztem Debrecenbe. Az összes barátom Pestre ment továbbtanulni, de mivel elég társasági ember vagyok, egy jó ideje nem érzem már magam olyan jól itt "egyedül". Villanyszerelőnek tanulok, kimondottan hobbim nincs, viszont rengeteg mindenre nyitott vagyok. Jó és rossz dolgokra egyaránt.

Igazából nincs külön kívánságom, hogy fiúkkal vagy lányokkal szeretnék barátkozni. Sőt, örülnék ha mindkét nemből sikerülne új embereket megismernem, hiszen szerintem mindenkinek szüksége lenne ellenkező nemű barátokra.

Ha esetleg valakinek lenne külföldi ismerőse akiről úgy gondolja, hogy szintén szívesen barátkozna, örömmel beszélnék vele, így egyúttal az angolom is fejleszthetem.

Köszönöm előre is mindenkinek a válaszokat és hogy elolvastátok. További szép napot!

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, Debrecen, fiú, lány, ismerkedés, hobbi, tanulás, szabadidő, hely, fiatal

máj. 21. 15:02  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Annyival még kiegészíteném a leírást, hogy ez abszolút nem társkereső poszt. Nem keresek kapcsolatot, sem a fiúkkal, sem a lányokkal.

# 1/4Időpont máj. 21. 15:06 Privát üzenet
Nem tudom, de nekem írhatsz, mert én is debreceni vagyok (csak én születésem óta) és még egy debrecenivel se találkoztam ezen az oldalon :D 21L

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 21. 16:26 Privát üzenet

Hihetetlenül sok rendezvény van a városban (ingyen osztogatják a Debreceni Korzó programfüzetet) ha kinézel jó progikat, úgy kizárt hogy ne szerezhess barátokat!

Ha viszont csak otthon ülsz, úgy valóban senki sem fogja rádnyitni az ajtót - de ez így van szerte a világban, minden városban!

20 évesen nem is értem, hogy hogy lehet ilyen kérdést kiírni - pláne ha társasági embernek vallod magad...

Aki Debrecenben unatkozik vagy nincs társasága az inkább előbb egy önvizsgálatba kezdjen!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 21. 16:32 Privát üzenet

Én nyíregyházi vagyok, informatikus, szoktam Debrecenben is járni. Én is sok mindenre nyitott vagyok, rengeteg dolog érdekel. Ha szeretnél barátkozni, írj bátran privát üzenetet. :)

25/F

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 10. 14:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik oldalon érdemes albérleteket keresni Debrecenben?
Debrecenben hol érdemes Ázsiai lányokkal ismerkedni?
Emberek! Debrecenben milyen beős helyeket érdemes felkeresni? Melyik hely milyen? Gondolok itt hogy az egyetemisták hova járnak, az eldugott helyek stb.
Biliárdozni, csocsózni, dartsozni, pingpongozni, pókerezni hová érdemes menni Debrecenben egy kezdőnek?
Debrecenben szeretnék dolgozni az IT Services Hungary Kft-nél. Tudnátok írni véleményt, munkatapasztalatot? Milyen az állásinterjú, érdemes-e oda jelentkezni?
Debrecenben melyik szalonban érdemes septumot szúratni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!