Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan túrán vagyok ahol napi 25km-t kell gyalogolni,még 4 nap van vissza. Ma reggel a szervezők elvették és kidobták a gyógyszereimet és megfenyegettek hogy ha még egyet beszedek akkor hazazavarnak és elvesztek mindent amiért eddig dolgoztam.


Napi 3x1 0,25-ös Frontint kell szednem szociofóbiára és szorongásra. Ha nem szedem napokig,elkezdek szorongani,félni az emberektől,elsötétül minden és elájulok,ahogy azt érzem hogy fojtogat a tömeg.


Kérlek segítsetek!!


19/F


(28-an vagyunk 18-30 között)



2019. máj. 29. 15:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is szedek gyógyszert, igaz másra. Ha elvennék tőlem, hazamennék és íratnék másikat. Természetesen, részletes posztot jelentetnék meg minden létező fórumon, hogy az életemet (esetemben) mentô gyógyszert elvették tőlem és senkinek nem ajánlom a programot. Talán rendőrségnek is jelezném.
2019. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Joguk volt hozzá mert a szervezők vállalták a felelősséget értünk. Azokat is kitilthatják akik berúgnak vagy vállalhatatlanul viselkednek. Nekem nagyon fontos ez a túra,csak azért maradok.
2019. máj. 29. 19:08
 13/17 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt emberért senki nem vállalhatja a felelősséget! Ilyen nincsen jogilag.
2019. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De ez nem drog, ez a gyógyszered. Nem bírálhatják felül az orvosod döntését, nem értenek hozzá. Hívj fel valakit, aki tud neked segíteni, vagy tud ezekkel a barmokkal beszélni.
2019. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Senki se tud segíteni.

Orvos minden hónap elején írhat csak.

Harmadikán tudok csak legközelebb szerezni gyógyszert,addig ki kell bírnom,az összes maradékot elhoztam.


Egy másik srác szedi ugyan ezt a nyugtatót,epilepsziára,de ő se adhat,neki is kiszámolják nagyon és bajba se keverhetem.

Tőle azért nem vették el mert az nem kamu betegség

2019. máj. 29. 19:34
 16/17 A kérdező kommentje:
És van ilyen jogilag,mert ronthatom a rendezvény színvonalát ha bedrogozva vonulok. A szervezőket hurcolják meg ha valami gond van.
2019. máj. 29. 19:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ha neked ez jó, akkor ne csinálj semmit. Csak akkor minek írtad ki a kérdést? Nincs joguk ehhez, fogd már fel, orvos döntését nem bírálhatja felül senki, max másik orvos.
2019. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!