Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan találhatnám meg, ki...

Hogyan találhatnám meg, ki volt ez a srác? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

2 hete egy kávézóban fizetett nekem egy italt, meg a hülye pénztáros nem tudott visszaadni. Majd felajánlotta, hogy elvisz, mert szakad az eső. Eljöttem inkább, mert teljesen idegen kocsijába nem ülök be.


Eszembe jutptt, hogy meg sem köszöntem rendesen, meg vissza is adnám.

Most héten visszamentem ugyanabban az időponzban ugyanoda. A kocsija ott volt, de ő valószínűleg másik boltban volt. Mire kijöttem, elment. Dolgozni megy, de hogy hova, vagy legalább mi a neve, nem.


Nem akarok zaklatónak tűnni, nem is azért mentem vissza teljesen. Meg mondta, hogy "ez nem pénz", de nem volt annyira olcsó. Lehet már el is felejtette.


2019. jún. 9. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Azt mondják sokszor az első lehetőséget kell megragadni, Te ezt nem fogadtad el(nem ültél be az autóba, idegen és? Az benyomás a lényeg, nyilván nem egy napszemüveges tetovált kopasz volt, vagy egy öltönyös szakállas valaki)


Ha van időd, akkor kutasd fel és lehet hogy lenne valami, vagy csak Te gondolsz bele sokat.

2019. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem bmw márkájú autója volt.


Nem hüle a pénztáros, nem ő tehet róla, hogy nem tudott visszaadni. Emígy, írj egy cetlit és tedd a kocsija ablaktörlője alá.


Amúgy meg furi, én a legnagyobb esőbe sem ülnék be s nem ültetnék be még egy lányt sem a kocsimba, felelőtlenség, félnék, hogy szúró illetve vágó eszköze van.

2019. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tőle pontosan?
2019. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem jól tetted hogy nem ültél be a kocsijába.

Nézz meg bármilyen sorozatgyilkosos filmet.

2019. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!