Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen szöveggel vagy módszerr...

Milyen szöveggel vagy módszerrel szégyenítsük meg azt a fiút aki a péniszérol küldött képet?

Figyelt kérdés
Nem akarnám letiltani. Azt akarnám, hogy olyat írjak vissza amitol ö érzi magát rosszul, vagyis megleckéztetni.

2019. jún. 14. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

"Köszi a képet, figyu, kirakom egy nyilvános online albumba ilyen címmel: Norbi akart nekem küldeni fotót a fütyijéről, de mivel túl kicsi volt neki, az éppen alvó apukájáét fotózta le és küldte el. Íme."

😉

2019. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen megtisztelő meglepetések után, ilyeneket írtam: A helyedben ezt nem mutogatnám; Láttam már nagyobbat is; Mit kell nézni?; Szerintem mutasd meg egy orvosnak.
2019. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
"mit kéne látnom a képen?"
2019. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el az anyukájának a screenshotot.
2019. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
"Miért fotóztad le egy gyerek péniszét? Jelentelek pedofília miatt!"
2019. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Küldj olyan képet amin nem csak a fele látszik
2019. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 zsofimágus ***** válasza:
Egyszer volt olyan, hogy valami full ismeretlen megkérdezte, hogy akarom e látni, de azonnal küldte is a képet. Én meg teljesen nyugodtan mutattam barátnőmnek (utána tört ki belőlem a nevetés), végül visszaírtuk neki, hogy ilyen kicsivel nem is dicsekednénk. Végül letiltott 😂
2019. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

A legjobb bosszú a mézesmadzag, megírod neki mikor kaphatod be amikor elhiszi hogy megkaphat és a vágya megőríti, és amikor a legbiztosabb magában közölni vele...

Csak ez azért aggályos, mert csinálhat sreenshot az üzenetedről, tehát más módszer kell, olyan ami a fajtájában még undort kelt ilyen képek lehetnek a véres tampon, szülés...valami sokkoló kép. De egy nagy dagadt nő is jó nagyon szőrös mókussal. Mivel írott szöveggel közlöd vele nemtetszésedet, ez nagyon kevés kb. semmi. Nem hallja a hangod, nem látja az arcod. Írhatsz neki akármit csak röhögni fog, mert pont ezt várta, és nem azt, hogy megkérdezed tőle, mikor kaphatod be, az lepné meg, akkor húzná fel a szemöldökét, hogy ez mi.

2019. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

Ez a kis pénisz szöveg nem jó az elején. Egy ember egoját csak akkor tudod leereszteni, ha előtte felfújtad. Mondjuk vegyük azt, hogy egy pénisz látványába még senki sem halt bele, tehát az elején dicséred, szépeket írsz...küldi a képeket, dicséred, az egoja az egekben szárnyal a fajtájának, majd néhány nap múlva megkérdezed, ez tényleg a tied? Miért? Igen. Mert ez kicsi...

Szóval így tudod szétalázni, mert ez őszintének tűnik, nem direktnek. Hát ez azért durva bosszú, nagy jétékos, aki bevállalja.

2019. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintének tűnik, hogy először dícsére, aztán néhány nap múlva meg már kicsi?:D
2019. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!