Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon érdekel engem az...

Nagyon érdekel engem az amerikai gettókbeli élet, hogy tudhatok meg róla többet?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne engem, mert a sok zenéjük (RETRO) az élet stílusuk is nagyon tetszik, de megszeretném tudni a valóságot teljesen. Hogy tudnék ilyenről afro amerikaival beszélni, hogy még véletlen se legyen bajom?

2019. jún. 21. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Menjél borsodba, szabolcsba. Ott megtudod mi az a gettó, talán észhez térsz...


A gettó=szinesbőrű bünözök lakhelye

2019. jún. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki kell, hogy ábrándítsam az elsőt, mert a VIII.ker sokkal közelebb áll a klasszikus amcsi gettókhoz, mint a borsodi/szabolcsi mélyszegénységben élő faluk. Szóval, ha gettót akarsz látni, inkább Budapesten nézz szét.
2019. jún. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz olyan filmeket, játssz GTA játékokat, meg ha tudsz, menj el személyesen, csak azzal számolj, hogy az utolsó utad lesz.
2019. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 tökéletesen igazad van. Azt kifelejtettem, bocs.
2019. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A getto nem csak szinesbőrűek lakheje. 2. Világháborúba ahova a zsidókat vitték és nem munkatábor volt azt is annak hivták. A másik meg az hogy nem csak a bűnözők lakhelye hanem a szegény embereké is akik nem tudnak feltörni. Picikét lehet többet tudok róla mint ti és értelmes válaszokat vártam. A magyar gettók viszont teljesen másak mint az amerikaiak. A mi városunkban is van ilyen. Meg engem még ott azon belül a ugy a banda csoportok és a köztük lévő harc az ami érdekelne.

#3 válaszoló GTA-t kitoltam már xD. Mióta azt gyerek koromba toltam azóta érdekel.

2019. jún. 22. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Jaja tesa.... a szegény elnyomottak...


Fehér gettó miért nincs????

A zsido gettó mesét meg hagyjuk ...

2019. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazaból szerintem azért mert a világban még a legtöbb helyen az van hogy a kissebbség kevesebb lehetőséget kap és nehezebb feltörniük mint egy ugyan olyan sorsból ki induló fehér bőrűnek.


A latinokat nem tudom mennyire mondhatjuk fehéreknek de ha teljesen akkor van fehér getto

2019. jún. 22. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
kerdezo akkor tudhatsz meg tobbet ha beszelsz jol angolul, mert magyarul nincs olyan dokumentum musor vagy film ami nem valos informaciokra epul. egyebkent is minden temaban angolul sokszorosan tobb info van konyvben vagy neten mint magyarul. Ezt azota tudom amiota itt elek es eleg jol beszelem a nyelvet ahhoz hogy akar tudomanyos vagy politikai musort is meg tudok nezni es meg is ertem. azok a konyvek es egyebek amiket angolbol forditanak magyarra siralmasak, valoszinuleg azert mert a magyarok tobbsege aki allitolag beszel angolul olyan gyenge szinten van hogy ha bekerul egy angol nyelvkozegbe meg azt se erti meg ha megkerdik mi a neve. Szerintem tobbek kozt azert mert maguk az "angol tanarok" ora elott nezik at a tanitando anyagokat. ezt egy magyar musorban nyilatkozta egy angolt tanito ferfi aki gimnaziumban oktatja az angolt.
2022. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocs azt akartam irni "ami valos informaciokra epul". elirtam.
2022. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!