Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kezdenek el a pasik...

Miért kezdenek el a pasik kincsemnek, drágámnak, bogaramnak és társainak hívni, ha csak egy jó szót is intézek feléjük és mit kezdjek ezzel, hogy fejezzék be?

Figyelt kérdés
Már sokadszorra találkozom ezzel a problémával, általában mikor szólok, hogy nem vagyok se a kincse, se semmije, tehát a birtokos jelzőt el lehet felejteni hatalmas sértődés lesz részükről, ami munkahelyen nem egy öröm.A legutóbbi sztori, hogy munkatárstól kértünk egy ajánlatot az autóm olajcseréjére úgy hogy a párom is jelen volt, nyilván teljesen normálisan kedvesen álltam hozzá, mint ahogy alapjáraton mindenkivel viselkedni szoktam. Erre nem sokkal később már jött is az ennyi lesz, annyi lesz kincsem, többet kéne találkoznunk édesem (megmondtam hogy nem kell), és csak folytatja a birtokolást és bár gyakrabban futnánk össze, olyan jó lenne segítenem neked és egyebek felhozását, mikor egyértelműen a tudtára adtam, hogy van párom és NEM ÉRDEKEL.
2019. jún. 26. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
Semmit, nézd őket levegőnek. Ők ezt élvezik. És főleg azt, hogy felhúzod magad emiatt.
2019. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!