Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még szélső jobboldali...

Van még szélső jobboldali értelmes férfi aki nem a felesleges hétköznapokban él, vallásos, olvasott, művelt, a jobboldali értelmiség tagja (ez alatt nem a csupán diplomás jólnevelt aljobboldali fiatalokat értem)?

Figyelt kérdés
Aki nem érti elsőre annak nem reagálok, legyen szíves lapozzon tovább!

2019. júl. 6. 11:42
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
85%
Jézusom... 😂
2019. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
22%
Biztos van.
2019. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%
Nincs. A szélső jobboldali és az értelmes egymást kölcsönösen kizáró fogalmak.
2019. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
4%

„aki nem a felesleges hétköznapokban él” – Innentől már nem releváns a kérdésed. Egy ilyen ember hogy a túróban nézelődne ezen az idióta oldalon? Nézz már körül milyenek vannak rajta (akár az előttem lévők). Szerinted megfelelnek a fenti kritériumaidnak? Persze, hogy nem.


Szerintem ezt te sem gondoltad komolyan.


Mintha homoszexuális bárban szeretnél heteró férfival ismerkedni. Ugyanannyira abszurd és nevetséges lenne az egész.

2019. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
23%
Hát én többé-kevésbe az vagyok. Nacionalista vagyok, nem vagyok naív liberális idióta(ami a rasszistával egyenlő manapság). Bár agresszív nem vagyok, és nem jellemző hogy reklámozzam a nézeteimet, manapság hazagyűlölőnek lenni divatosabb. Ami a vallást illeti, nem vagyok szigorúan vallásos, de a túlvilág és isten létét nem tartom kizártnak. Ami a műveltséget illeti, szerintem ez szubjektív hogy kinek mi a művelt, meg kicsit beképzelt dolog ha nagyon műveltnek tartod magad, szóval inkább azt mondom hogy néhány témában nem vagyok teljesen sötét illetve, gyakorlom és tisztelem a jó modort és az illedelmességet. 23/F
2019. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%

Nincs ilyen, mert ez a szöveg ellentmondásos. A szélsőséges nézetek sosem az értelemmel jártak karöltve. (Az csak mellékes, hogy szerintem a vallásosság sem említhető az értelmessel együtt, mivel a vallásossághoz elvakultság és dogmák szükségesek.)

Azt meg nem igazán értem, hogy mire gondolsz felesleges hétköznapok alatt. Te nem aszerint élsz? Nem reggel kelsz, nem mész el dolgozni, nem fizetsz rezsit?

2019. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
4-eske ezek szerint te is idióta vagy drága :) nemde?! mert ha nem vagy az akkor mégis mit keresel ezen az "idióta" oldalon :)
2019. júl. 6. 12:40
 8/33 anonim ***** válasza:
50%

Kedves, részben idiótának tartom magam, hiszen hiába szeretnék elszakadni ettől a modern világtól, mégsem tudok, és el szoktam időzni ezen az oldalon. És igenis, idióta ez az oldal, mármint a közösség része.


Lehet kedves te nem időztél el annyit, de ki kell ábrándítsalak, ez az oldal nem a te elvárasaidnak tesz eleget, hisz nem vagy materialista, baloldali.

2019. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát aztán ki tudja mi vagyok vagy ki vagyok vagy hogy te ki vagy ;)
2019. júl. 6. 13:17
 10/33 anonim ***** válasza:
69%
#10: Legalább azt már tudjuk, hogy miközben művelt embert keresel, még a vesszőket sem tudod használni... :D Így már érthető a szélsőjobbos dolog.
2019. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!