Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álomhoz az álomnapló...

Tudatos álomhoz az álomnapló számítógépen írva is eléri a hatását?

Figyelt kérdés
Gondoltam, ott rendezettebb és ott nem tudja más elolvasni.

2019. júl. 28. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet olyan. Az írás lassabb, egy foszlány többször is megoördül, mire leírósik. Számítógépen darálás e szempontból.
2019. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Írd a telefonodba.

Mire bekapcsolod a gépet, a felét elfelejted.

2019. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mindegy hogyan csinálod.

Ha csinálod akkor csinálod.

A kézzel írt naplónak is vannak előnyei, és a géppel írtnak is.


A számítógépes könnyebben szerkeszthető az álmon gondolkozva.

meg sokkal gyorsabb begépelni, mint lekörmölni.


Volt amikor reggelente mindig hajtósan kellett indítani a napot, hogy felmondtam felvételre és amikor volt időm legépeltem. Persze nem mindet. Most is van pár száz megányi hangfelvételem az álmaim felmondásából.

2019. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5 éve Jegyzettombbe irom az álmaimat
2019. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nemkell naplo csak jusson eszedbe hogy àlmodaz! Soha semmit nem hasznàltam, jött magàtol mostmeg màr szinte csak tudatosan àlmodom minden este. Csak jusson eszebe hogy àlom, azon a szinten jàrok hogy kb mint az eredet című filmben is van, össze keveredek kicsit àlom és valósàg között. Mikor tudatosan àlmodok annyira kidolgozott lessz minden mint a valósàgban. Màr nem àlomszerű, az égbolt a felhők stb. Olyan mintha igazi lennne nem olyan a nézet mint a normàl àlomban.10 év kellett hozzà. Eleinte nem volt annyira részletes, tudtam hogy àlom szóval repültem, szexeltem, megvertem akit csak akartam stb. Nem tart sokàig a tudatos àlom! Az agy be kapcsol, mivel elkezdesz gondolkozni rendesen. Hasznàlod fantàziàd, az idegrendszered stb. Szóval felébredsz sokkal hamarabb. Idővel sok gyakorlàssal tovàbb tudsz maradni de nem sokkal. Elmondom hogyan. Probàltam sokszor úgy hogy nagyon erősen koncentràltam hogy ne keljek fel. Hàt fel keltem.... be indult az agy, minnél jobban ott akarsz maradni akaraterőböl annàl hamarabb fel kelsz. 2. Variàció: mikor érzed hogy ébredezel ürítsd ki az elméd, nyugodj meg és bambulj egy pontra. Ilyenkor vissza esel visssza alszol kis időre még. De ne bàmészkodj amég nyugott vagy nert az agyad elkezd működni, alkotja a tàjat stb. Nem egy alap àlom szerű valamit hanem sokkal részletesebbet és ha ezt teszed akkor felébredsz szóvql kicsit nyugi. És mondom nem kell gyakorolni csak jusson eszedbe àlmodba ez amit most olvastàl!
2020. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!