Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van ez a José Silva féle...

Van ez a José Silva féle módszer és egy hapi készített ahhoz ilyen lazító hanganyagot magyarul, de az nekem nem jön be. Megcsinálod te? A hanganyagot.

Figyelt kérdés

Esetleg van itt valaki más is, akinek nem jön be az az agykontroll lazítás, amit a magyarországi képviselője készített?

Nem a módszer nem jön be, hanem az a hapsi.


Valaki megcsinálta magának, felvette a megadott szöveget és a saját hangjával hallgatja?

Fel van töltve valahova? Vagy elküldöd emailben?


Illetve, ha még nem csináltad meg, van kedved megcsinálni és feltölteni az internetre valahova?


Feltételezem, hogy aki a kategóriát ismeri, tudja, hogy melyik szövegre gondolok és azt is, hogy melyik férfira...


Nem kell, hogy stúdiófelvétel legyen, csak ne legyen olyan műmájer, erőltetett, mint például, ami megtalálható a YouTube-on.


Az is érdekel, hogy van-e rajtam kívül más, akinek szintén nem jött be az a fajta kisugárzás?!


Az mindegy, hogy női hang vagy férfi lenne.


Nagyon örülök, ha megcsinálod.


Úgy tudom, hogy ez nem védett anyag, szabadon terjeszthető a módszer!


Ha megvan az AK könyved vagy a füzeted, azokban megvan a szükséges szöveg.



2020. szept. 16. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Persze, mi mind szeretünk ingyen dolgozni, főleg ha büntetést is kockáztatunk vele!
2020. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Te biztosan nem szeretsz segíteni, azt pedig hírből sem hallottad még, hogy létezik önzetlenség.

Ezeket gyakorold: segítőkészség, önzetlenség, szeretet.


Emlékszem, hogy még a régi kazettákon is rajta volt az a szöveg, hogy annak anyaga, szövege szabadon másolható, terjeszthető!


Maga D. bácsi mondta.

2020. szept. 16. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
És mégse csinált senki? Ééérdekes!
2020. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miert ne csinalt volna senki?


En is csinaltam mar sok lazitast, csak jobban szeretnem mas hangjat hallgatni.


Es arrol hallottal mar, hogy akkor irj egy kerdeshez, ha tudsz valaszolni, nem pedig akkor, ha kotekedni akarsz?

2020. szept. 16. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:

"Maga D. bácsi mondta."


Hol "mondta" (és nem írta le) Domján Laci azt, hogy szabadon terjeszthető, amit árul?

2020. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már leírtam, amit akartam. Tanulj meg olvasni.


Szakadj le.

2020. szept. 16. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Okos vagy, gratulálok.
2020. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. szept. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!