Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez a horror-szerű halál álom...

Ez a horror-szerű halál álom mi akart lenni?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég volt,

Discoban voltunk haverokkal, és ott volt egy ember is akivel utáltuk egymást mindig.

Az mondott valamit hogy ne táncoljak olyan lépés-alakzattal mert akkor meghalok.

Én megcsináltam a lépéseket,

Utána rögtön egy temetőben találtam magam, mély-narancssárga éggel.

Régi sírok voltak mindenütt, hátul egy sötét erdővel, középen egy nagyobb méretű sír volt.

A sír mögül elkezdett lebegve kijönni egy apáca(horrorfilmes) szerű valami, ment egy félkört, majd felémjött és elkezdte kiszívni a lelkem vagy meg akart ölni nem tudom. A szemei sárgán világítottak az biztos, és sokkal félelmetesebb volt az arca közelről mint a filmes apácának.

Ekkor elkezdtem kapkodni a levegőt mintha futnék, majd felébredtem és utána nem tudtam visszaaludni, de még este sem nagyon.

(Komoly a kérdés)


2021. márc. 11. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alvási apnoé
2021. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De akkor lényegében meghaltál?

Ha azt álmodod hogy meghalsz akkor szellemet cserélsz. Bár én halál után mindig élek utána és úgy kelek fel, hogy tudtam, hogy meghaltam, de leszülettem. Kicsit érthetetlenre sikerült...

2021. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szorongás, stressz, vágy, hiány, félelem, kilátástalanság.


lehet láttad az Apáca c horrort.

hiányzik a szórakozóhely a kikapcsolódás...szorongás és félelem tölt el hogy ennek sose lesz vége. pedig de.

2021. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok horror filmet nézel
2021. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 én szinte folyton meghalok álmomban, elég változatosan, ezt a szellemcserés dolgot részletezhetnéd mert személy szerint nem tapasztaltam változást....

az enyém kb re:life, vagy auto save jellegű... de van hogy ende és ébresztő. kellemetlen de nem változott semmi.

2021. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2021. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt mondja ne tancolj mert meghalsz akkor ne tancolj

Fogyatekos vagy?

Akkor minek tancolsz?

Aztan csodalkozol hogy temetobe kerulsz

2021. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!