Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lottó nyereményt be lehet...

Lottó nyereményt be lehet vonzani ha nagyon sokat gondolok rá nagyon akarom?

Figyelt kérdés
Mit tehetek még ezen kívül? Bármit meghallgatok. Jó lenne tudni. Skandináv lottó akarok nyerni. Szóval nem ötös lottó, nyeremény sincs akkora.

2021. márc. 19. 10:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
70%
Hahahaha ha mindenki megnyerte volna aki nagyon akarta, és sokat gondolt rá... 😂😂😂😂
2021. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Hahahaha senki nem nyert volna aki nagyon akarta, és sokat gondolt rá...
2021. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
49%
Gondolhatsz rá ( Én is erősen gondolok, de nem vagyok telhetetlen, elég lenne a fele is)! De azért légy tisztában vele, hogy nagyobb az esély, hogy egy villám csapjon beléd, mint hogy megnyerd a lottót!
2021. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Istenem, de buták egyes emberek:(
2021. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha valóban nyerni akarsz, ne beszélj róla senkinek előtte, miután megnyerted akkor meg főleg nem beszélj róla.
2021. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd ki Kompolt polgármesterét, szerintem tud segíteni, ha lottóról van szó.
2021. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Be, de csak akkor, ha elég ideig, és elég erősen gondolsz mindig ugyanazokra a számokra. Nekem összejött
2021. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Persze, ahogy előttem is írták. Én majdnem minden héten nyerek.
2021. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Egyik osztalytarsam gimiben kapott el valami nyerő szériát, egyszerűen mindenhol nyert, ahol tárgy nyeremény volt. Nem lottón. És nem túl nagy értékben. Városi versenyeken, betelefonálós, csoki papír gyűjtő, újságban hirdetett stb.

Nyert rádiót, pendrivot, tévét, törölközőt, bicajt, rollert, kissebb pénz nyereményt, mozijegyet, pizzát, utalványt. Azt mondta hogy valahogy úgy jönnek ezek, hogy egyszerűen azt érzi hogy az már az övé, előre érzi azt a fantasztikus érzést hogy nyert és azzal rendelkezik. Szinte hobbija lett, hogy minden ilyenen bepróbálkozott. Lottón nem nyert sosem, pedig lottozott is már

2021. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
En mar 20 eve akarom bevonzani a lottot de egy fillert se nyertem
2021. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!