Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » "Amiről nem lehet beszélni"...?

"Amiről nem lehet beszélni"...?

Figyelt kérdés

Mi már akkor szóltunk...

Részlet A VILÁG LEGNAGYOBB ÖSSZEESKÜVÉSEI című könyvünkből, ami 2002-ben jelent meg, a Jövővilág Alapítvány kiadásában.

(173. oldal)

[link]



2021. jún. 6. 14:32
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves krwkco !


Mond hogy kell ejteni a neved? Hogy szólíthatlak?


Én magam is észrevettem, hogy a nevek, elnevezések tudatosan olyanok nem csak véletlen. Mi magyrok a MAG népe vagyunk. Jól mondom? A magot a Teremtő elveti. Abból kel ki a képesség, azt gondozod és beérik majd. Mi magyarok vagyunk az ŐS tehetség. A MAG URA. MAG URA = MAG(UR) = Magyar


Az Asztrazeneka vakcina neve az asztrozenekarra hasonlít. ASTRO ZENE kar(csoport)=asztrazeneka Nem véletlen? Mit akarnak azzal?

2021. jún. 10. 13:53
 12/44 anonim ***** válasza:
78%
:(
2021. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 krwkco ***** válasza:
58%

"Az Asztrazeneka vakcina neve az asztrozenekarra hasonlít."

Hát igen, ez egy közkeletű vélekedés, hogy a "zenekar" oltás majd összehangolja az az immunrendszerünk több "hangszerből" álló együttesét. De sajnos ez csak egy egyszerűsített, hogy ne mondjam népies kép.

A vakcina neve inkább a mindenkinél jelenlevő asztráltestre és Lucius Annaeus Seneca római sztoikus filozófusra utal. A kettő között az teremt kapcsolatot, hogy a "köldök csakrából jön ki egy hosszú fényszál, és a végén ott van az asztráltest". És Lucius Annaeus Seneca ezt sztoikusan tűri. Hasonlóan sztoikus beletörődést igényel az AstraZeneca oltás mindazok részéről, akik ezt választják.

2021. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
82%
A mai technologia világában ha nézed a lapos tévédet gondolod ,,játok hogy nem funkcionálhatna kameraként ?
2021. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 krwkco ***** válasza:
75%

"A mai technologia világában ha nézed a lapos tévédet gondolod ,,játok hogy nem funkcionálhatna kameraként ?"

Végre egy értelmes ember, aki ezt észrevette. Én ezért szereltettem fel úgy a tévémet, hogy a képernyő a fal felé nézzen. Igaz, hogy a műsorok így kevésbé izgalmasak, de a privátszféra biztonsága megéri!

2021. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
71%

Köszönöm :)

krwkco

2021. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
68%
A magura népcsoport nem egyedi a vizes föld áztatta területein. az alapból vándorló népcsoport évezredek óta hangolódott Rsn teóriákon aminek következében alakul ki róluk olyan vélemény hogy egyes esetekben sokkal ingerszegényebben viszonyulnak a természethez vagy akár a mai technológiához.
2021. jún. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim válasza:
78%
Azta! Nem tudom mit toltok de kérek belőle én is! XD
2021. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
73%

5.folyt. Mindegyikben van nanotech,csak a kínai 20%-a placebo az orosznak pedig 5% ezért zsákbamacska..és nem azt írtam,hogy a "rákapcsolódást sikerült kikapcsolniuk" örülök,hogy komolyan vetted a mondanivalóm..


Itt van a lényeg: https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__111..


De Pl. Duncan Shelley beavatott infoturkász is megírta az Árnyékszingularitás c. könyvében,hogy az AI-val vezérelt emberiség implantátumokkal fog kapcsolódni a saját érzelemtestéhez....a mentál pedig hamar kiürül...

2021. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
63%
2021. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!