Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Théta healing ásás kérdések?

Théta healing ásás kérdések?

Figyelt kérdés

Youtubon láttam konzultációkat és olyan jókat kérdeznek mindig. Ez honnan jön nekik intuícióból vagy vannak kérdések amik között választhat, előre le vannak írva és megtanulható?


Azt tudom, hogy úgy kezdődik, hogy pl valaki le akarja küzdeni az önbizalom hiányt, akkor meg kell kérdezni, hogy milyen érzés az önbizalomhiány, majd megkérdezni hogy milyen érzés rossz benne majd milyen érzés az ennél is rosszabb. És addig kérdezni, hogy mi ebben a rossz érzés és milyen érzês ennél rosszabb, amíg nem jutunk el, hogy nincs ennél rosszabb érzés.

Ekkor jön a feloldás, amikor egy gyerekkori emlékek kell gondolni, amikor ezt az érzést tapasztaltam. És hogy van tovább?

Milyen kérdések vannak még?

És honnan tudjuk, hogy mit kell letölteni?


Valaki tudja esetleg? Magamon dolgoznék és úgy érzem hogy nagyon sok ilyen feloldani való van bennem és jó lenne ismerni a módszert. A könyvet olvastam meg youtubon is láttam videókat, de konkrét menetrendet nem találtam. Van ilyen egyáltalán? Vagy aki használja magán az önásást, az hogy csinálja?


2021. dec. 6. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tudok mondani hogy én foglalkoztam ezzel pér évig, tanfolyamokon is voltam, a környezetemben még 3 ember foglalkozott ezzel. Senki nem ért el átütő változást a Théta healingel, csak kiadtunk egy halom pénzt tulajdonképpen a semmiért. Kérdésedre válaszolva, vannak standard kérdések és technikák.
2021. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!