Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám helyretenni a...

Hogy tudnám helyretenni a pénzügyi gondolkodásom a covid után?

Figyelt kérdés

Vállalkozó vagyok, és a covidos időszakot nagoyn megéreztem, épp ezzel egyidőben indult el a vállalkozásom, és nehezen de felszínen maradt. Azelőtt könnyedén bántama pénzzel, és nem is volt vele gond, megfontoltan ésszerűen költöttem, de nem féltem közben. Most viszont már 2-3 hónapja jobban keresek mint valaha, mégis félelemmel költök sokkal kisebb összegeket mint régen. Kissé traumatizált hogy lement a számlám és sokszor került be ötvenezer alá a tavalyi évben, és most nagoyn félek, hogy újra megtörténhet. Látom is hogy vna hatása, mert mintha a félelmem folyotn beigazolódna, jönneka kiadások folyton, és kevésnek bizonyul a sok pénzem is, leürül a számlám újra:(


Tudom hogy a fejemből kéne valahogy kiirtani ezt a félelmet a rossz érzéseket, hogy bátrabb legyek, de nagoyn enhéz, folyton feljönnek a rossz érzések, amik azelőtt nem voltak.



2022. febr. 8. 14:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Az odafigyelő költés csak hasznodra válhat, és szerintem inkább ez, minthogy nullán, netán mínuszban legyél.
2022. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy mit érzel, én is hasonló cipőben járok. Sokminden tnem veszek már meg, amire korábban simán költöttem, de szerintem ez nem egy rossz dolog, mert egyértelműen nem is volt rájuk szükkségem, ha tudok élni nélkülük. Én is elkezdtem félni költeni, bármire. Én úgy oldottam meg ezt a szorongást, hogy amikor megveszem azt, ami kell, akkor hálát és örömet érzek, amiért megengedhetem magamnak a vásárlást. Konkrétan örülök egy egyszerű ennivaló bevásárlásnak is.
2022. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elnézést a helyesírási hibákért, siettem.. (2)
2022. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd a néni megmondja a frankót és a tutit: [link]
2022. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg abból van elegem, hogy kicsit kezdek jobban keresni, erre mindenkinek egyszerre romlik el a foga, meg mindenféle plusz kiadások esnek be. Egyszerűen képtelenség így előre jutni!
2022. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!