Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzzak be egy konkrét...

Hogyan vonzzak be egy konkrét üzenetet egy konkrét személytől?

Figyelt kérdés
2022. aug. 14. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szólsz neki hogy írjon egy üzenetet és az legyen benne hogy.....
2022. aug. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Tehát szavakat akarsz adni a szájába, rákényszeríteni az akaratodat?
2022. aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Jó sokat kell vele beszélgetni aztán néhány éven belül biztos kapsz tőle egy olyan üzenetet is, vagy nem. ;-)
2022. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyanok válaszát vártam inkább (tekintve, hogy ez az ezotéria kategória:)) akik hisznek az ilyesmiben. Tudom, hogy van erre külön módszer, angolul sokat olvasgattam róla, csak gondoltam hátha van valakinek itt bővebb infója.
2022. aug. 14. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
komolyan nem értem hogy lehet ilyen hülyeséget elhinni
2022. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
"angolul sokat olvasgattam róla" - és mégis itt vársz választ laikusoktól?
2022. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TinaBet ***** válasza:

inkább egy töri hátteret írj le. mások is leírták pl.:

a lidl-ben tsliztam vele,

a facebookon jöttünk össze,

itt a gyakszin irogattunk erről-arról stb.

bevonzani nem fogod tudni.



én csak azt olvastam h ha egy hosszú lila szalagot kötsz a bal talpad köré és a másik végét a jobb kézfejedre tekered s a homlokodra nyomod akkor akire gondolsz az felhív stb. de ugye tudnia kell a telószámodat stb.

de sztem ez is humbug.

2022. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szubjektív üzenetküldést próbáld meg.

2022. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

en nem hiszek annyira ezekben, de egyszer annyira akartam hogy uzenjen nekem egy csaj discordon, tenyleg elkepzeltem, at is ereztem meg minden, es jott is egy uzenet utana, de egy masik csajtol es veletlenul irt csak. Ha letezik is ez az egesz, akkor tenyleg az a lenyege hogy KONKRET dolgot sose tudsz “teremteni”, csak hasonlot, vagy ami ugyan olyan erzest valt ki beloled. Gondolj csak bele, akarsz egy targyat, pl egy 2020-as Ford Mustangot, hogy vezetned vissza az elozore? Ugy ertem… Oke, hirtelen lesz egy ilyen kocsid (valahogy), na de egy ilyen kocsibol tobb szaz ezer letezik, vagyis itt qrva nagy az esely hogy megkapd ami szamodra konkret dolog de valojaban meg annyira nem :D Mig szemelybol csak egyetlen egy letezik… De volt olyan is, hogy nagyon komcentraltam az ex baratnomre, mert szerettem, jo volt vele lenni, es ugy voltam vele o a legjobb. Aztan jott egy csaj aki nala sokkal jobb volt, marmint nem csak kulsore hanem sokkal jobb erzeseket is valtott ki.


Szoval HA tenyleg letezik ilyen egyaltalan, akkor konkret dologra sose tamaszkodj, hasonlo vagy jobb, ez legyen a szemed elott. Csak persze baromi nehez elkepzelni mi lehetne jobb xy-nal amikor csak ahhoz tudsz viszonyitani

2022. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!