Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az igaz hogyha gondolsz egy...

Az igaz hogyha gondolsz egy személyre ő is rád gondol?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 00:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Hogyne, én pl. most Putyinra gondolok, és tudom, hogy ő is rám.
2022. szept. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem igaz, és ez ezoterikus kérdés.
2022. szept. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
nem
2022. szept. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
A kérdező édesanyja már órák óta csak rám gondol!
2022. szept. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

A gondolat megdöbbentő ereje

A legnagyobb erő a világon nem a gépek nem a kormány, nem különböző titkos társaságok. A legnagyobb erő a világon a gondolat. aAgondolatok erejét nem lehet túlbecsülni. Minden nagy dolog,vagy minden szörnyűség a világban egy egyszerű gondolattal kezdődött. A gondolataid képessé tesznek arra, hogy hatalmas dolgokat érj el, de a gondolataiddal képes vagy megbetegíteni saját magad is. A negatív gondolatokkal tönkreteheted a legszebb álmaid. Sok szenvedést okozhatsz magadnak. A választás a Tiéd.

2022. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Amikor az emberek kedvező változásokat akarnak létrehozni az életünkben, sajnos gyakran a viselkedésük megváltoztatására fókuszálnak. Kihagyják az első lépést: nem veszik figyelembe a gondolat hatalmas erejét- alábecsülik.
2022. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Az egyik legnagyobb hatalmunk, hogy vannak gondolataink. Igen, néha ezek a gondolatok negatívvá és ártalmassá válnak, nem szolgálnak minket, de néha ezek a gondolatok motivációt adnak, amivel bárhova eljuthatunk. Gondolkodtál már azon, honnan származnak a gondolataid? Gondolataink nagy része saját gyártású, azaz önmagunktól származnak. Megtanulhatunk valamit, hallhatunk valamit, láthatunk valamit, de minden, ami utána történik, te magad alkotod meg. Miért fontos ezt megértened? Mert a gondolataid a legnagyobb szuperhatalmak benned és képes vagy arra, hogy megbízható tanácsadóvá tedd őket, legnagyobb kritikusok helyett. Ha te magad vagy a legtöbb gondolatod szerzője, akkor ez hatalmat ad neked arra, hogy olyan gondolatokat alkoss, amelyek szolgálnak téged...ha úgy döntesz. A gondolatok választások és a meghozott döntéseink meghatározzák, hogy hogyan érezzük magunkat, hogyan élünk, mi folyik az életünkben, mi az, amit nem csinálunk többet, egészségesek vagyunk-e vagy sem és kipróbálunk-e olyas valamit, amit eddig még soha. Ezek a döntések az önbizalmunk, az önbecsülésünk és az önértékelésünk legfontosabb összetevői. Más emberek ilyeneket nem hozhatnak létre nekünk. Mi alkotjuk az egészet és ha az életed olyan, amilyet szeretnél, akkor elkezdheted mássá tenni, ha ezt a nagyhatalmat olyan módon használod fel, amely szolgál téged.
2022. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

De gyönyörű!

Mármint a válaszok.

Úgy értem, persze, hogy fasság mind.

De amíg az Egyéb kategóriában volt a kérdés, csak tényszerű rövid válaszok érkeztek, plusz azok, amik kigúnyolták a kérdezőt, hoyg hogyan lehet ilyen baromságban hinni.

Aztán átkerült Ezotériába, és egyből megjelentek az igazi elvetemült baromságok.

Hát nem csodálatos?

2022. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos, ezek mindenképpen megjelentek volna.

Így meg legalább a helyükön vannak.

2022. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 gyik123 ***** válasza:
87%

Velem történt már többször is olyan, hogy online társkeresőn nem kattintottam rá, de elgondolkodtam a fotóján és a fejléce szövegén, aztán ő pedig rám kattintott azonnal.

Ez telepátia vagy puszta véletlen?-, azt nem tudom. :-)

2022. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!