Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen ezoterikus technikák...

Milyen ezoterikus technikák vannak a lottó megnyeresére?

Figyelt kérdés

Vonzás,agykontroll,manifesztáció,elmekontroll?

Melyik a legjobb technika ere?


2022. nov. 10. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
A jeleket kell figyelni, és megtalálni a számokat. (Elképzelhetetlenül nehéz.)
2022. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Ja még annyi hogy ha minden jó is csak akkor nyersz ha épp olyan karmád. Ha nem érsz el egy kritikus tömeget, akkor kb lehetetlen.
2022. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%
Tobb eselyed van arra hogy 49-szer beled csap a villam mint hogy megnyerd a lottot
2022. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne erre egyszerű technika, és itt a gyakorin kapnál róla részletes leírást, hetente tíz öttalálatos lenne.


Úgyhogy vagy nincs ilyen, vagy nagy titok.


Ha titok, akkor nem fogják elmondani. Ha megtudod valahogy, nem fogod megérteni. Ha megérted valahogy, nem leszel képes megcsinálni. Ezek a titkok már csak ilyenek.


Mivel a legtöbb ember a pénz és a szerelem terén szeretne valamilyen ezó megoldást, ezért a legtöbb lehúzós sarlatán is e témákban ígérget. De ettől csak nekik lesz pénzük, neked nem. :)

2022. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Manifesztáció
2022. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyszer megjelent egy szám az égen. úgy értem egyfajta látomás. feladtam 1 lottót és ezt a számot is behuztam. Izgatottan vártam a húzást és benne volt. Ezen annyira beindultam,hogy megpróbáltam ,,megérezni,, a következő heti számokat. Akkor lett 2 találatom.Sokszor megérzek egy számot,de sohasem annyit hogy legalább valami komolyabb összeget zsebre vághassak. kiválasztottnak kel lenni ehhez szerintem.
2022. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lucifer-666 ***** válasza:

Semmilyen...Inkább hallgass zenét:

https://www.youtube.com/watch?v=Q30fyBUEk5s

2022. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj annyi pénzt csak belebolondulnal
2022. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44 millio számmezőt kell kitölteni
2022. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!