Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tenyleg igaz az ha sokat...

Tenyleg igaz az ha sokat gondolunk valakire azt megérzi vagy ő gondol ránk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27 éves vagyok de volt egy nagy első szerelmem 20 évesen akivel végül szakítottunk. Én akartam mert egészségügyi okok miatt nemtudtam olyan lenni amire vágyott így elengedtem és a mai napig szeretem.. Ő azóta megnosult, engem is eljegyeztek, de mégis sokat álmodok vele, sokat gondolok rá random pillanatokban... Mikor még együtt voltunk sokszor mondta hogy bárcsak később találkoztunk volna mikor már kinottunk a bulizós korszakból. Van valaki aki ért az ezoteriahoz és van igazság alapja annak hogy azért jut eszembe mert esetleg ő is gondol meg rám?
nov. 15. 20:12
 1/6 Grimfox ***** válasza:
71%

Nem igaz. Az emberek nem ennyire érzékenyek. Ahhoz, hogy egy ilyen jelenség létrejöjjön, nagyon sok körülménynek kellene teljesülnie. Sok ezek közül olyan, amit nem feltétlen szeretnél kipróbálni.

Nem azért jut eszedbe, mert gondol rád, hanem mert mély benyomást tett rád. Ettől függetlenül persze gondolhat rád, ez sem kizárt, de nincs összefüggés. Nem azért gondolsz rá, mert ő is rád.

nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Sanszos..

99% ig tudományos ember vagyok de ilyenről sokszor hallani. Tènyleg lètezik.

nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó is lenne😅
nov. 15. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem
nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valakire, vagy valami jóra gondolsz sokat, akkor nem jön be az életedbe.De a rosszra gondolva,félelem miatt,az viszont általában megvalósul,sőt kamatosan.

Nemcsak magamnál,de másnál is láttam, egészen durva formában.

nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ilyen legdurvább élményem az volt, mikor ültem a 7-es buszon úgy a kétezres évek elején és egy általános iskolai osztálytársamra gondoltam, nem is tudom mire pontosan, csak hogy eszembe jutott a lány, pedig nem voltunk barátnők és nem láttam előtte már 15 éve. Rá két percre felszállt a következő megállónál.
nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!