Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Elképesztö volt. Ki az akinek...

Elképesztö volt. Ki az akinek már megy a telekinézis?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,h voltam németországban és megismerkedtem egy sráccal aki bámulatos módon használja a telekinézis.Elképesztö,h mire képes a gyerek (17 éves).

Játékos könnyedséggel csinálja már gyerek kora óra.

A poharat a taltánál fogva felteszi a falra nah remélem értitek h hogy gondolom,és ott marad nagyon durva.Mindenki azthittem h odaragasztottaXD de mikor levette senki másnak nem sikerült utánna csinálni.

Elképesztöen nagy hite van.Sosem tanulta,maga fedezte fel h mire képes.

Szeretném én is teljesen elsajátitani.Tudna valaki esetleg segiteni?

CSak értelmes válaszokat lécci.


2010. okt. 21. 12:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos értelmes választ csak értelmes kérdésre lehet várni! De azért ez is értelmes válasz volt -akinek van értelme, érti!
2010. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%
Na jó, több értelmes válasz is lehet: pld az, hogy valaki a falra ragaszt poharakat, az nem telekinézis!! A telekinézis a tárgyak elmozditása fizikai ráhatás nélkül, pusztán gondolati energiával
2010. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%

szervusz!


Ha a tlekiézist s a többi asonló képességre vagy kiváncsi olvasd el denning és philip a pszichikus erők használatáról c könyvet. Nekem sokat segített sok módszert és gyakorlatot is leír plusz ad egyfajta magyarázatot a forrrásukra is, amit azért személy szerint hiéányosnak érzek de kezésnek szerintem nem olyan rossz.

2010. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Bennem is ott szunnyad.Csak én nem fejlesztettem tovább, pedig nekem is gyerekkoromban és korai tinédzser éveimben fordult elő gyakrabban. Mostanában a stressz elnyomja, nem hagyom érvényesülni pedig tudom, hogy ha tanulnám akkor menne is.

A te barátod hogyan fejlesztette ilyen szintre??

2010. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
37%

kérdeőhőz:

sok sikert.

:)

ha írsz privátott és ha érdekel írok 2 azzal foglalkozó oldalt

:)

2010. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! Irj privit!
2010. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
14.39-es Engem is érdekelne, csak nem lehet neked privátot írni nem jelzi ki...:I
2010. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Igen valóban nem jelzi ki és nem tok privit irni:(
2010. okt. 21. 15:08
 9/34 anonim ***** válasza:

Ott van az Egely kerék pl..azon lehet gyakorolni fejleszteni, meg is tudod rendelni neten..itt a honlap

[link]

2010. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy ezt lehet tanulni?


A Srác sem tanulta...


Lehet, hogy nem is kell tanulni, csak meg kell tudni hogy kell használni..


Szerintem őt kellene kérdezned!

2010. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!