Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen elalvási technikákat...

Milyen elalvási technikákat tudtok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 13:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
hanyatt fekszem és becsukom a szemem. 100%-os hatékonyság.
2011. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én az oldalamra fordulok, kicsit felhúzom a térdem és a csuklóm benyomom a párnám alá. Végül becsukom a szemem.


Vicc nélkül: igyál langyos tejet, az segít elaludni.

2011. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
100%

Régebben én is nagyon nehezen aludtam, (néha még ma is) de szerencsére ez a probléma is megoldható. Először is:

-Biztos hogy elég fáradt vagy ? (Fizikailag) Ha van időd sportolj, menj ki a friss levegőre, sétálj esetleg egy kicsit, amennyi jólesik. Ha ez megvan, gondold át, bántja-e valami a lelkedet. Nálam is ez volt a probléma. Ha bármi gondod/problémád van, próbáld napközben megbeszélni valakivel, este már ne agyalj a napközben történteken! A legapróbb részleteket sem kihagyva: Frissen mosott ágyneműben és pizsamában mindig jobban lehet aludni. És egyetértek az előttem lévő válaszolóval: Lefekvés előtt igyál meg pár korty langyos tejet. Végül este gondolj valami szépre, pl. tengerpart, virágosrét, erdő....

Az majd segít elaludni. Jóéjszakát! :D

2011. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
A méz(2-3 EK) és a langyos tej is nagyon jó!
2011. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Este fürdés jó meleg vízben utána egy óra múlva a hirtelen lehűlés után elalszol. Ennyi.
2011. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Egy kis tütü :-)
2011. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
37%
Ha rossz alvó vagy nem segít semmi:-( esetleg altató. Vagy ha megtanulsz relaxálni és ellazulni
2011. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A sörikét jót lehet aludni és most télen rájöttem, hogy a forralt bortól is ki lehet dőlni. :)
2011. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

meleg tej egy pici pálesz ha nincs bor de csak kevés méz

forrófürdö és jóccakát!

2011. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:

azt mondják a citromfű nyugtató hatású, készíts belőle teát :)

meg a levendulászacsi a párnában^^

2011. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!