Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan szoktassam le magam a...

Hogyan szoktassam le magam a pattanásaim elvakarásáról?

Figyelt kérdés

A józan ész erőltetése itt sajnos nem segít (hiába látom az eredményét..).


Mit kéne vizualizálnom, mit kéne mondogatnom, hogy egy ilyen szokástól megszabaduljak?


2011. jan. 9. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább egészség témába kellett volna, egyébként csak akarat kérdése a vakargatás.
2011. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne a pattanásokat meggyógyítani. Természetgyógyászhoz fordulj. Vagy: egyél zöldségeket, gyümölcsöket. Igyál diólevélből körömvirágból, gyermekláncfűlevélből készült teát. Kerüld: hús (beleértve a szíroskenyeret, szalámikat, szalonnát), cukor, fehér liszt. Nyáron tartsál néhány nap görögdinny napot. Csak görögdinnyét egyél, semmi mást.
2011. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
vakarj sorsjegyet.
2011. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hú de misztikus
2011. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Másodiknak köszönöm a jószívű tanácsokat!

Igazából sajnos az ilyen tisztítójellegű "egészséges életmód" típusú dolgokkal már próbálkoztam, kevés sikerrel. Meg keményebb módszerek is voltak már terítéken, mint pl antibiotikumok...


Menni fogok hamarosan újra bőrgyógyászhoz, nem a gyógyítási opciók miatt tettem fel a kérdést.


Hanem hogy milyen agykontrollos praktika jöhetne szóba itt, egy ilyen rossz szokás eltörléséhez.


Mert pl ha rá akarok szokni valamire akkor triviális, hogy elképzelem, hogy csinálom amit akarok... De hogy képzeljem el, hogy nem-csinálom amit nem akarok? :)

2011. jan. 10. 17:55
 6/10 anonim válasza:

Elmetükre.

Képzeld el a rossz szokást egy sötét keretű tükörben... Aztán töröld le a szokást "körkörösen". Utána lökd el a tükröt és húzz elő egy fehéret. A fehérben képzeld el az eredményt. A sötét keretes tükörre ne gondolj többet, mindig csak a fehérre. Arra viszont annyiszor, ahányszor csak erőd van. :)

Lehet én is ezt fogom tenni, én is vakargatom. :S

2011. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Túl sok di-stresszel is összefüggésbe hozhatók a pattanások. Keress stressz-kezelő és levezető technikákat.
2011. jan. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
milyen technikákat tudtok stressz levezetésére? : )
2011. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

este alvás előtt le mész alfába. Magad elé képzelsz egy tükröt, aminek a kerete SZÜRKE színű. Beleképzeled magad a szürke keretű tükörbe, amikor a pattanásaidat vakarod, és magadba mondod hogy "Ez az az a szokásom, amiről le akarok szokni". Képzelj el egy másik tükröt, aminek a kerete gyönyörű színben pompázik. képzeld ebbe is magad, úgy hogy teljesen boldog vagy, mert leszoktál arról a szokásodról, hogy vakarod a pattanásaid. amikor nézed magad ebben a tükörben, mondod magadba, hogy "ez az az állapot, amikor már le szoktam arról, hogy vakarom a pattanásaimat". Amikor ez meg van, aludj el alfa szinten.


Ébredésedtől számítva, ha meg akarod vakarni akármikor a pattanásod, akkor csak annyit kell tenned, hogy elképzeled magad a gyönyörű fényben pompázó keretű tükörben magad, és mondod magadban, hogy "ez az az állapot amikor, már leszoktam arról a szokásomról, hogy vakarom a pattanásom". Ha meg akarod vakarni a pattanásod , csak ennyit tegyél, és elöbb-utóbb már nem fogod vakarni a pattanásod.

2011. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Tesztelem a javasolt megoldásokat! :)

2011. jan. 21. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!