Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Állítólag létezik egy AK...

Állítólag létezik egy AK technika, aminek segítségével számomra ismeretlen személyekről szerezhetek különféle információt. Erre a technikára lennék kíváncsi! (? )

Figyelt kérdés
Agykontrollos esettanulmányokban olvastam,hogy vannak,akik tőlük távol lakó,ismeretlen személyekről pontos személyleírást tudtak adni,megtudták mondani,milyen betegségeik vannak,mit éreznek,stb.Csak azt nem sikerült megtudnom,hogyan képesek erre,milyen tecnikát kell alkalmazni ehhez.
2011. jan. 14. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok neked erre konkrét választ adni, csak annyit szeretnék mondani, hogy tényleg létezik. Egy barátnőm régen járt agykontrollra, és ott tanították neki ezt is. Kételkedtem benne, de egyszer nálunk kipróbáltuk. Ez volt neki kb. az első alkalom, hogy kipróbálta ezt a technikát. A nevét meg kellett mondanom az illetőnek. A képét láthatta volna nálam, de azt nem tudhatta, hogyan néz ki a szobája, és nagyon pontos leírást adott róla. A fal színétől kezdve a falon lógó képeken át.

Mostanában ritkán tudok vele beszélni, de ha beszélek vele, akkor rákérdezek és leírom ide, ha addig nem kapsz a kérdésre normális választ.

2011. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ez az,erre gondolok.Remélem,kapok még majd választ,de ha nem,akkor nagyon örülnék,ha tényleg megtudnád kérdezni,milyen módon szerzik ezt az információt.Köszönöm!
2011. jan. 14. 10:32
 3/4 anonim válasza:

Igen létezik ez a technika, de nem könnyű elsajátítani.

Nagyon sok esttanulmányt kell megcsinálni, ahhoz, hogy megbízhatóan tudd alkalmazni.

Véleményem szerint ezt csak a tanfolyamon lehet igazán "megtanulni" (tulajdonképpen csak a már meglévő képességeid fejlesztéséről és tudatos használatáról van szó) Erre minden ember képes.

Ami a legnagyszerűbb, gyógyítani is lehet vele.

(természetesen ártani nem lehet vele, nem lehet elrontani, nincs félre kezelés, maximum nincs eredménye)


Mindenképpen nagyon jó és hasznos elvégezni egy agykontroll tanfolyamot, főleg ha még ennyire érdekel a dolog.

www.agykontroll.hu

2011. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én egy alkalom után megmondtam a gondjait-bajait, ruháját, lelki állapotát. de mielőtt megismertem ezt sokat meditáltam.
2011. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!