Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hol lehet venni vagy letölteni...

Hol lehet venni vagy letölteni relaxációs cd ket? Amikor alfa állapotban vagyok jó lenne ha mondaná az anyagot vki hangosan ugy könnyebb lenne elképzelni amit szeretnék elérni.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 19:50
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a Balogh Béla féle hangoskönyv segíthet álmaid és céljaid megvalósításában. RELAX zene tucat van fent netten torrent oldalakon. Nekem az Arnd Stein a kedvencem.
2011. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia.köszönöm a választ!

Az a helyzet, hogy nekem nem csak relax. zenére lenne szükségem, hanem olyan szövegre, amikor is v.ki végigvezeti a relaxáciot , hangosan mondja, hogy lazuljak el tetőtől talpig, és ,utána pedig célok elérésére, ill. megbocsjtás-kibékülésre mond konkrétan v.milyen szöveget..

Remélem tudod mire gondolok:)


Ha esetleg tudnátok ilyet linkelni, naon jó lenne! :)

2011. márc. 4. 09:25
 3/4 anonim válasza:
Én soha nem használtam még erre készített CD-ket. Engem például zavart a beszéd. Nálam az ambient és a chillout zenék segítettek a legjobban. Még válogatást is készítettem magamnak és össze is mixeltem, hogy ne legyen szünet a számok között meg hogy szépen átússzon egyikből a másikba. Ha nem kedveled ezeket a stílusokat, akkor lehet, hogy neked nem lesz jó.
2011. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mikhal ***** válasza:

nagyon jó válaszokat adtak eddig , én már régóta meditálok , sokféle zenét , vezetett meditációt is használok , mikor milyen a hangulatom . néha elég ha csak a tengerparti hullámokat hallgatom ,van a yutubon , 2és 3 óra hosszú változata is .

irányitott meditációt is lehet találni , nagyon jók a Balogh Béla féle is de van akinek más jobban bejön .

sok sikert

2012. aug. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!