Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvénye működik...

A vonzás törvénye működik ebben az esetben is?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy fiúval (egyelőre az interneten), viszont jó lenne találkozni vele. Ezt hogyan érhetném el? És most nem olyan válaszokra vagyok kíváncsi, h. mondjam meg neki, h. találkozzunk. Én azt szeretném, ha magától jutna eszébe, h. most már találkoznunk kellene. Előre is köszönöm.
2011. jún. 15. 13:33
 1/6 anonim válasza:
54%

Elvileg működhet, de gyakorlatilag a neten ismerkedés nem biztos, hogy nem tartogat meglepetéseket, sőt..


Én régen ismerkedtem így. Volt, hogy nem jötek el a találkozóra. Volt, hogy az elejéb hitegettek, majd kiderült, hogy nem is úgy néz ki mint amilyennek leírta magát korábban...és stb.


Szóval hiába a vonzás, ha ő mondjuk nem elégedett magával, és nem mer találkozni.


Vagy ha nem is gondolja komolyan, csak jólesik neki a flört. vagy lehet nem is az akinek mondja magát.


Szóval szép is jó is lehet, de én nem várnék túl sokat a helyedben egy ilyen ismerettségtől.


Nem tudom érted-e mire akarok kijukadni. nem a vonzással van a gond, lehet találkozol vele, és bevonzod, de ha a másik fél nem akarja leleplezni a kilétét, akkor kevés esélyed van...


Sok sikert azért!

2011. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, természetesen értem, mit mondasz. Közösségi oldalon is láttam, meg msn-ezünk is, úgyh. biztos vagyok benne, h. az, akinek mondja magát. Természetesen tisztában vagyok vele, h. nem biztos, h. szerelem lesz a dologból. Azt nem tudod, h. a vonzás törvényét hogyan tudnám alkalmazni az én esetemben?
2011. jún. 15. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már eszébe jutott, csak még nem merte/akarta mondani.

Miért akarod rávenni arra, hogy ő így gondolja? Miért akarod manipulálni? Ha később esetleg összejöttök, akkor is mindig meg akarod adni neki, hogy mire gondoljon?

2011. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A vonzás törvényét akarod alkalmazni egy emberen, akit alig ismersz?

Így kötve hinném, hogy egészséges lesz a kapcsolatotok, szinte olyan, mintha egy műanyag bábuval kezdenél ki.

De ha már itt tartunk: honnan tudod azt, hogy ő neki nem volt egy másik barátnője? Az nem alkalmazhatja rajta a vonzás törvényét? Ha igen, akkor nem valószínű, hogy ő jobban alkalmazza ezt?

Na ennyit a szabad akaratról...

2011. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

A vonzás törvénye csacsiság, lásd pl itt, hogy miért:

[link]

Amúgymeg ha érdklődik irántad, akkor előbb-utóbb biztosan ő is találkozni szeretne majd. Nem kell ebbe hókuszpókuszt belekeverni.

2011. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 16. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!