Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha lemegyek alfába, annak...

Ha lemegyek alfába, annak vannak veszélyei?

Figyelt kérdés

pl valamit összetörök, nem kelek fel, vagy ha valaki feluton felkelt akkor bena leszek, vagy ilyesmi.


azer akarok lemenni, mer mar nagy szar kavarog a fejemben es ki szeretnem uriteni. gondolom erre jo. ha mas nem berugok ugy, hogy nem tudok magamrol csak azt veszem eszre hogy otthon ebredek. hatha ez is segit.


2011. jún. 16. 15:45
 1/8 anonim válasza:
Dehogyis, ne vicccelj! Amúgy is minden nap vagy alfában, pl. amikor már majdnem alszol. Tanulj relaxálni (pl. autogén tréning, vagy rövidítéssel at), ha ki akarod zavarni a katyvaszt a fejedből...)Hosszú és rövid távon is jobb, mint az ivás :-)
2011. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy veszélye van: lehet, hogy elalszol :)

Ezért ne reggel, munka előtt állj neki :)

2011. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:)

azért előbb nem árt próbálkozni, gondolj bele mi veszélye lehet annak ha egy kicsivel nyugodtabb vagy


ha csak arra gondolsz, hogy a mai világot "siető"nek nevezik.mint egy negatív jelzővel. mindez ellentéte a nyugalom:D ,ami csak jó lehet, remélem érted;)

2011. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincsen. Ez nem más, mint nagyon mély relaxáció. Annak meg mi veszélye lenne?:)
2011. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy háromszor volt már a kérdés.

Leírtam már a veszélyeket, keresd vissza.

2011. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
76%
Ha lemész alfába, visszafelé hozzál már nekem két Amstelt meg egy rövid piros multit lécci!
2011. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én elaludni szoktam. : )
2011. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elzsibbad valamelyik végtagod, és amputálják...
2012. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!