Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha a fájdalom, érzelem,...

Ha a fájdalom, érzelem, gondolat, és bármi nemű érzés az agyon fut át először, akkor alfa állapotban/álomban is képesek vagyunk érzékelni ezeket?

Figyelt kérdés

ugyanis van hogy csak félig alszok, és bármi amit elképzelek, vagy épp irányítok az álmomban, tisztára olyan mintha a valóságban történne.

Nem szoktam csak néha-néha csinálni. Ártok ezzel magamnak? Egyesek szerint igen, mert álomvilágban fogom látni a valóságot is, és csak a gondok fognak körül venni... Én eddig nem úgy veszem észre.

Gondolok arra, hogy...ez most kicsit más téma...de, voltak álmomban szexuális élményeim is néha, nem létező személyekkel. Csokolozas is fantasztikus volt, nem lehet leirni.

A fo kerdes a lenyeg, ez utobbi csak egy kis mese.


2011. szept. 15. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nem , alfa állapotban kikapcsolnak az érzékszervek..
2011. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"ugyanis van hogy csak félig alszok, és bármi amit elképzelek, vagy épp irányítok az álmomban, tisztára olyan mintha a valóságban történne. "

Nem, ez természetes és felemelő érzés, és nem, nem ártasz magadnak vele, én már rég halott lennék ha ártalmas lenne, mivel mindig ezt csinálom.

2011. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Álmodban gyak nem az érzékszerveiddel érzel, hanem az érzést az agy generálja.

Amúgy amit leírtál az leginkább a tudatos álmodásra hasonlít.


www.tudatos-alom.hu

2011. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én érzem ha valaki beteg, ilyenkor teljesen egészséges szerveket képzelek el és megpróbálok energiát adni. Egyébként a való világban is törlöm a negatív érzelmeket agykontrollban viszont csak pozitív gondolataim vannak. A negatív gondolatokat az agy blokkolja. Ártani nem tudsz vele. A negatív gondolatokat a másik agya blokkolja.
2011. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!