Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Menni fog? És mit csináljak,...

Valaki : kérdése:

Menni fog? És mit csináljak, ha nem?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy környezetvédelmi szakközépiskolába. Felvettek. De most szembesültem azzal,hogy itt a gyakorlati tantárgyak nagyon nehezek. A legnagyobb gondom a Természettudományi viszgálatok fizkém. Én nagyon humános vagyok. Ezt viszont azt hiszem érteni kellene. Szerintetek meg tudnám 100%-os humán aggyal érteni? És ha nem,akkor mit tudok csinálni,ha érettségi meg kell? Esetleg volt már valaki ilyen helyzetben?
2011. szept. 23. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
tanulj b+ azt
2011. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ehh..na ez nem tudom miért ezotéria témakör...

mondjuk agykontrollal, de a tanulási módszerek agykontrollban is tudományon alapszanak..


vagy kérd meg egy barátodat hogy magyarázza el...vagy alkossatok tanulócsoportot, hidd el, nem te vagy az egyetlen akinek nehéz.

2011. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
oh, és utóira...bármit is mondanak, könyörgöm, ne kötözd magad fákhoz...az olyan ciki...
2011. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 x) ***** válasza:
Most először úgy érzem egyet értek drakoval :) Sajnos ez csak úgy megy ha megtanulod. Nem kell vele egyet érteni, el kell fogadni. Én is így bírtam ki református iskolában mindenféle hit nélkül. Ha pedig úgy érzed nem menne és nem adod föl az elveidet akkor válassz másik területet végső soron.
2011. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanulj.
2011. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmelweis Ignác?:D
2011. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 titanmanus válasza:
Különórák, magántanár...?
2011. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!