Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Írna valaki konkrét példát?

Írna valaki konkrét példát?

Figyelt kérdés
Hiszek az agykontrollban és a vonzás törvényében.Nem tudom viszont eldönteni, hogy amire vágytam és bejött, vajon emiatt volt e vagy amúgy is megtörtént volna(van rá jó esély hogy igen).Megosztanátok olyan sikereket, amik nagyobb horderejűek? köszi.
2011. okt. 4. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

én is agykontrollos vagyok, de azt mondom, ami lehet véletlen is, az az.

majd ha lesz olyan bizonyítékod, ami semmi más nem lehet, csak az agykontroll hatása, arra ráfoghatod hogy az volt és még bizonyíték is...

2011. okt. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kettőt is mondok. :)

1. felírtam egy papírra azokat a tulajdonságokat (jókat-rosszat) amit szeretnék egy férfiban. leírtam milyen legyen (külső/belső) a legapróbb részletekig. mit szeressen,milyen jövőképe legyen...stb. aztán erősen gondoltam rá, tudatosítottam. 1hónapra rá megismertem.azóta a férjem :)

2.elképzeltem a kiállítás megnyitómat (akkor még csak képeim voltam-se kapcsolat,se pénz,semmim nem volt) elképzeltem kik lesznek ott,mit állítok ki,milyen ruhában leszek,az illatokat,mindent. 3hónapra rá felkértek, újabb 3hónap múlva meg kiállítottam.

szóval, működik. akarni kell, szorgalommal, kitartással, alázattal és minden elérhető

2011. okt. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy történt volna, ha a másik irányba indulsz el. Minden döntésünk többesélyes.
2011. okt. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)2. válaszoló : nagyon ügyes vagy gratulálok, remélem velem is megtörténik:)

még kezdő vagyok ebben a témában sokat kell tanulnom, de igyekszem:)

2011. okt. 5. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig van parkolóhelyem - akárhová megyek, ha esős az idő, akkor közel a bejárathoz, ha meleg, napos (nyáron) akkor az árnyékban. (nem hiszem, hogy véletlen, már évek óta egyfolytában, hogy éppen akkor megy el valaki arról a helyről, ahova be akarok állni - azért ennyi "véletlen" nincs :D:D:D

Mindig felhív, akivel akarok beszélni. Néha nem is tudja miért hívott (csak én tudom :D)

Találtam egy nagyon jó munkahelyet és még 1 valami, amit nem akarok ide leírni, teljesült.

Tavasszal egy számomra fontos eseményre szép időt akartam - az volt :D

Nem voltam infuenzás vagy 10 éve, pedig sose adatom be a vakcinát (a férjem, aki szerint az egész egy hülyeség, ő minden évben legalább 1x beleesik)

A szomszédomban egy 3 gyerekes peadagógus házaspár lakik, a gyerekeik rosszabbak hat barnabőrűnél - de ha hétvégén kivételesen alvós hétvégét akarok, akkor valahogy mindig csöndben vannak, vagy legalábbis elviselhetőek.

Irhatnék még egy csomó mindent, ami sikerült, de már mennem kell dolgozni :D


Ami nem sikerült - igaz, nem is dolgoztam rajta sosem - az a szemüvegem "eldobása".

2011. okt. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!