Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meglehet e fejteni valakinek...

Meglehet e fejteni valakinek a mozgásából, viselkedéséből, hogy párkapcsolat ban él -e?

Figyelt kérdés
Szimpla hétköznapi tevékenységekből.
2011. okt. 6. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet én nem vagyok jó emberismerő, de szerintem nem lehet. Sokszor mellé nyúltam már evégett és pofára estem.
2011. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2011. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet látni.

Sok nőről én azonnal látom, hogy nincs párja.

Nagyon akarnak, nagyon mutatják magukat, nagyon görcsösek.

A férfiak meg inkább félénkebbek ilyenkor.

Elég jó emberismerő vagyok, és nagy százalékban bejön, amit gondolok.

2011. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem lehet belőle megfejteni.

Viszont a mozgásból, viselkedésből nagyjából meg lehet tippelni többnyire, milyen ember, milyen társ lehet,legalábbis rá lehet érezni.

2011. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az tényleg igaz, hogy a férfiak félénkebbek ha nincs párjuk. Vagy azért nincs párjuk, mert félénkek? Én a nőkön annyira nem látom, mert a nők akkor is akarnak valamit, ha van párjuk, más nem tetszelegni. Nekem itt a karikagyűrű az újjamon, úgyhogy egyértelmű :-DDDD
2011. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.Mert sok férfi pont ,hogy nyomulós, ha nincs párja ,mert akar szerezni egyet.Nők meg riszálnak így is úgy is:D
2011. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na most mindenki mást ír, tehát nem lehet :-) Teljesen egyén függő, hogy ki hogyan viselkedik ha szingli.

Amúgy miért kérdezted, van valaki konkrét akiről tudni szeretnéd?

2011. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg igaz. A férfiak félősebbek, ha nincs párjuk, vagy azért nincs párjuk mert félősebbek.

Ezt tudom, én is ebben a csoportban tartozom. Többször jöttek hozzám leányok, hogy hívjanak randira, de ilyenkor mindig lerázom őket, még ha szívesen is mennék velük.

2011. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Off: Miért rázod le őket? Félsz a randitól?
2011. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. A volt kollégám röptében a legyet is, de minden nap mást. Nem volt párja, de nem jelentett gondot neki szombaton felszedni valakit egy északára. Nem látszott félénknek sem. :)


Én meg egész életemben zárkózott és melankolikus voltam, egyedül is, párral is, és most is, hogy férjnél vagyok. Csak a barátaimmal tudok viháncolni, velük tudom és akarom elengedni magam, függetlenül attól, hogy nem volt párom vagy van. A munkahelyemre dolgozni járok, nem tartozik senkire a magánéletem.

Természetesen most hordom a gyűrűt, és ha korábban valaki megkérdezte volna, hogy van-e párom, válaszoltam volna a kérdésre. De nem kérdezték.

Az előző munkahelyemen megkérdezték, ott tudta az egész cég, hogy nincs senkim, aztán azt is tudták, hogy megismerkedtem a férjemmel, mert a fent említett kollégával elég jóban voltunk és őt érdekelte, és egyáltalán nem tartotta titokban. De ott is tőle tudta a cég, nem tőlem. :)

2011. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!