Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll pontosabban...

Az agykontroll pontosabban mit jelent, elsajátitásához mi szükséges, mit kell tenni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
kifizetni egy nagy csomó pénzt és bemesélni magadnak, hogy működik
2011. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
önszuggesszió .Nekem nem ment elaludtam mindig:D
2011. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Inkább olvasd el könyvben többet érsz el vele és utána ha gyakorlatban is kipróbálod eldöntheted h megéri e időt pazarolni rá!!
2011. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem könyvből tanulnám meg. a tanfolyam a legjobb erre.
2011. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Könyv mellett kell állást foglalnom, mivel az agykontroll egy önszuggesztiós technika amihez hozzácsapnak egy nagy adag ezoterikus baromságot. Amennyire el tudom képzelni egy tanfolyamon megpróbálnának megtéríteni és befolyásolni. Másrészről ha a könyvet elolvastad eldöntheted, hogy mit hiszel magad.
2011. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
most komolyan olyanok miért dumálnak az Agykontroll tanfolyamról, akik nem vettek részt rajta? Én voltam. nincsen semmi "ezoterikus baromság". a könyvben pedig csak a töredéke van leírva a dolognak. ezért hasznosabb szerintem a tanfolyam. de ezt neked kell eldöntened. először olvass el egy könyvet erről, aztán ha úgy döntesz komolyan akarod ezt csinálni és nem mellesleg sikeresen, akkor menj el tanfolyamra, mert a könyvben lévő nem elég ehhez.
2011. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
vagyis kifizetsz pénzt a semmiért és többet akarnak kihúzni a zsebedből a tanfolyamért
2011. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A tanfolyam átverés, ha jobban belegondoltok belétek mesélik, hogy jedi lovagok lesztek ettől, pedig nem.

Vannak könyvek amik valóban a témával foglalkoznak, a tiszta önszuggeszció és önhipnózis oktatására szolgálnak, a hasznotokra válnak.

2011. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

olvasd el a Titkot és/vagy az Erő című könyvet Rohanda Bryne-tól.


akik azt mondják hogy nem működik, felesleges, stb. azok igen szűk látókörűek és teljesen elzárják magukat a boldogságtól. nos a tanfolyamot akkor ajánlom csak ha akönyv elolvasása után sem megy, vagy esetleg másokkal szeretnéd gyakorolni. akik azt mondják pénzkidobás a tanfolyam azok megint csak szidni akarnak valamit.


ez nem egy új hóbort vagy egy "tedd a kezedet a tévére" vagy "MUKOGGY" dolog. ez az élet szabálya, és gyakorlás után , olvasás közben rájössz hogy minden igaz belőle..

egyszerűen hinni kell benne. aki azt mondja kipróbálta de neki nem működött az azért van mert mindig ott pislákolt benne egy láng hogy "ez nem működik".

én még csak 14 éves vagyok, lány, lefogytam, egészséges önbizalomra tettem szert, népszerű vagyok, édesanyámnak pénzt vonzottam be, illetve az agykontroll segítségével tettem szert számos divatos és egyedi ruhadarabra illetve egy 300ezer Ft-os fényképezőgépre. mindenki csak dicsér, stb, beleszerettem az életbe.

2011. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

# 9

[link]

2011. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!