Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Félálomból való felkelést...

Félálomból való felkelést követően, felgyorsult környezetérzés?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom hova is sorolnám ezt a kérdést de találkozott már más is ezzel az érzéssel? Valaki egyszer azzal magyarázta, hogy az agyam már nyugalmi állapotba került de a testemmel felülbíráltam és azért éreztem úgy mintha nagyon gyorsan történne minden körülöttem. Nagyon furcsa érzés de valamiért nagyon tetszik. Esetleg elő lehet idézni az ilyet akarattal?
2012. jan. 2. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

én nem. viszont ha alvás után még félálomban nyitom ki a szemem, akkor érdekes dolgokat látok. főleg olyat, hogy az értelmetlen formákból alakok rajzolódnak ki, mozognak, és akkor sem tűnnek el, ha pislogok. csak ha már "teljesen éber vagyok". de ez valahogy akkor nem félelmetes


nagyon érdekes lehet a felgyorsult környezetérzés..de honnan tudod, hogy felgyorsult? van valami mozgó dolog a szobában, amin látod (óra, háziállat...kilátsz az ablakon)?


ha a elő tudod idézni a félálmot, akkor azt az érzést is szerintem...

2012. jan. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az idő is gyorsan telik illetve a saját beszédemen is érzem, hogy nem stimmel valami. Ez kb olyan negyed óráig tart és olyan 4-5x történt meg velem.
2012. jan. 3. 18:31
 3/3 anonim válasza:

Hali. Látom már nem aktuális a kérdésed mivel már 2 éve írtad. De hátha megnézed :D

Velem volt már sokszor de nem félálomból felkelve, nekem csak néha rám jön. Tudom mire gondolsz olyan mintha egy videót pl. felgyorsítanál. Minden gyorsabban mozog és érdekesen és amikor beszélsz azt is teljesen máshogy hallod mint máskor. Nekem is tetszik^^ de elég ritkán van ilyen ... Engem is érdekelne mitől van és hogy magamtól is elő tudnám-e idézni.

2014. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!