Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki tanult villám olvasást...

Valaki tanult villám olvasást vagy tanuláskontrollt?! Aki igen, áttudná adni az elméletet kicsit?!

Figyelt kérdés
szeretném megtanulni sürgősen!!!! létszi segítsetek, nagyon messze esnek tőlem a tanfolyamok, nem tudok elmenni rájuk, főleg nem 2-3-4 napra, ezért kérek segítséget! csak szeretnék hatékonyabban és gyorsabban tanulni munka mellett... Valaki adja át kicsit a tudását létszíves! help!!!
2012. jan. 4. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen szerintem nincs, hogy tanuláskontroll, max tanulást segítő technikák. A villámolvasás szerintem egyátalán nem könnyű és sok gyakorlást igényel. Így biztos nem adható át, ahogy te gondolod. Nézz körül "bizonyos oldalakon", vagy vedd meg/rendeld meg a kapcsolódó könyvet, nem hiszem, hogy az a 2000 Ft nagy veszteséget okozna.
2012. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, de jó lenne személyesen is beszélni valakivel róla, akinek a kérdéseimet feltehetném, pl. ha elakadok. Egyébként tanuláskontroll létezik :P

www.tanulaskontroll.hu.

2012. jan. 4. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy ennek hívjuk.. Ez lényegében [link] EZ, csak tanfolyam lett rá szervezve. Mert úgy több a lé :D
2012. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
basszon meg a 230 aztan josag lesz:)
2012. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A tanulást úgy tudod elősegíteni, ha minél többet tanulsz.

Bármit!

Akár verseket, novellarészleteket, nyelveket stb...

Az agyat is "edzeni" kell, mert ha nem használod eleget, akkor a tanulás is nehezen fog menni.

A villám olvasásnak nincs sok értelme, egy könyvet értően kell olvasni a saját tempódban, hogy annak a mondanivalója beépüljön, és hosszú távon megmaradjon.

2012. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit tudsz már róla és mi a kérdésed?
2012. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy van mandarintechnika a fejmögé képzeled, hagyod,stb, próbálkoztam vele, meg ellazulni, meditálni, alfába lemenni, de valahogy nem megy, tuti vmit nem jol csinálok ezért ebben jó lenne a segítség. Mégis hogy kell konkrétan? meg hogy ha végiglapoztam a könyvet azzal a nézéssel, utána mi is jön... csak az elmetérkép? és azonnal, vagy aludni kell rá egyet, vagy hogy hívom elő és mikor?
2012. jan. 6. 11:37
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Van előzetes áttekintés, beindító szavak keresése, villámolvasás, sebesolvasás és aktiválás. Tehát nem túl egyszerű. Ha adsz privátot, segítek.
2012. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban 3 könyvet ajánlanák neked:

1; Werner Metzig-Martin Schuster - Tanuljunk meg tanulni! avagy A tanulási stratégiák hatékony alkalmazásának módszerei

2; Geoffrey A. Dudley - Duplázd meg a tanulóerődet!

3; Dr. Dezső Zsigmondné - A gyorsolvasás programozott tankönyve


Sok sikert!

2012. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!