Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan növelhetem az esélyeimet?

Hogyan növelhetem az esélyeimet?

Figyelt kérdés

Van az a lottózó amit 2-3 percenként sorsolnak és ki is választhatod,hogy egytől-hétig hány számmal akarsz játszani.

Hogyan növelhetem az esélyeimet arra,hogy csak 3 számot eltaláljak.

Be szokott jönni olyan 15-ből egyszer legalább ha 3 számmal játszom.


Az ezotéri témában jártas személyek segítségét szeretném kérni,hogy szerintük hogyan növelhetem az esélyeimet.


Mondjuk olyannyira,hogy max 5 próbálkozásból legyen 3 találatom ha 3 számmal játszom.

És 90-ből mindig 20 számot sorsol a gép és ebből 3 darabnak kéne bejönnie.


Tudtok rá módszereket?


A titok című film és könyv nem jöhet szóba mert az nem működik az csak arra van,hogy lépjünk is ne csak álmodozzunk.

Amúgy meg az írónak a pénzszerzés volt inkább a célja ezért kitalált egy igazságon alapuló hülyeséget,amit teljesen máshogy kéne értelmezni nem pedig úgy ahogy sokan teszik.


Akkor tudnátok valamilyen módszerrel szolgálni?

Köszi.

Már alig várom a válaszokat.


2012. jan. 17. 23:31
 1/1 anonim válasza:
Valószínűségszámítás. Az első téma, amiből UV-znom kellett. Pedig akkor az ezotéria még nem is ette meg az agyam :) Ha az ima erejében sem hiszel, gyújts egy zöld gyertyát, ha az sem segít, akkor tedd fel a kérdésed a természettudományok kategóriában, ott biztosan kiszámolja neked valaki. Sok szerencsét! :)
2012. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!