Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akik élnek ezzel a lehetőségge...

Akik élnek ezzel a lehetőséggel, hogyan csinálják? A kívánság táblát tényleg kis kívánságokkal kezdjük? Ti hogyan csináljátok? PESSZIMISTÁK KÉRLEK KÍMÉLJETEK!

Figyelt kérdés
egy ismerősöm mondta h először kis dolgokat kell kívánni utána majd lehet nagyobbakat.

2012. febr. 13. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

tudod mit jelent a pesszimista gyöngyöm ?

szkeptikus az a szó amit te keresel XD

2012. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hála a jó égnek azért még vannak okos emberek.
2012. febr. 15. 22:33
 3/11 anonim válasza:
10%
Első 2 WIN!!!
2012. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 yossarian44 ***** válasza:
63%

A 21. század egyik rákfenéje, hogy a "kérjétek és megadatik" szöveg különböző módozatait - pl.: vonzás "törvénye" - még mindig beveszik.


Azt hiszem van az emberek szellemi fejlődésében egy valamikor kamaszkor előtt egy állomás, amikor rádöbben, hogy a puszta akaratával és a kívánságaival nem bírja befolyásolni a körülötte lévő világot, mert az tőle független. Az öntudat fejlődésének ez egy igen fontos fordulópontja.


Ezt lépcsőfokot sokan nagyvonalúan átugrották.

2012. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És lőn világosság!!


Kívánság tábláról valaki tudd adni forrás, mert engem is igen furdal a kíváncsiság, hogy mi ez egyáltalán. Előre is köszönöm szívességeket!

2012. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy abszolút optimista ember vagyok, úgyhogy én írhatok ide.


Ez az egész egy nagy marhaság, ha el akarsz valamit érni az életben, azért tenned kell, és benne van a pakliban, hogy nem fog sikerülni. Nem a kívánságtáblától várni bármit is. Szerinted miért van az, hogy az igazán értékes és nagy emberek élete mögött komoly munka van?

2012. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Itt nem ez a lényeg (előző).


Attól, hogy van egy kívánságtáblád (bár én sem igazán tudom mi az), még nem biztos, hogy nem dolgozol meg az álmaidért. Sőt, a kívánságtábla valójában pont ezért hatásos, mert minden nap látod a figyelmeztetést, hogy mi a célod.


Ugye tudjuk, hogy minden az agyban dől el, szerintem Tőled függ, hogy mekkora kívánságot tudsz valóra váltani elsőre. Kezdheted a kicsivel, de ha kitartó vagy, kezdhetsz a naggyal is.


Azonban, ha az a kívánságod: "Nyerjem meg a lottót", az butaság lenne, hisz nem csak rajtad múlik, illetve gondolj bele, hány embernek a kívánsága ez, és mi lenne, ha mindenkinek valóra válna.

2012. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem van ilyen táblám. kiraktam rá a kívánságaimat és minden nap vizualizálom a céljaimat kb. fél órán keresztül. utána megyek és teszek is értük. pl. volt, hogy le akartam fogyni 5 kilót. vizualizáltam azt az alakot, amilyet szerettem volna utána elmentem és tornáztam. bevált.


16/L

2012. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző: Míg fél óráig vizualizáltad a fogyásodat, addig a fél óráig elmehettél volna mozogni is, erre nem gondoltál?


Anonym girl: ,,Minden az agyban dől el" szöveg nagyon divatos már pár éve, amióta ilyen könyvek jelentek meg, mint a Titok, stb. Ezt sok ember nagyon ostobán értelmezi. Az, hogy minden az agyban dől el, nem azt jelenti, hogy erősen koncentrálni kell arra, hogy lefogysz, és sikerülni fog. Ez azt jelenti, hogy egy nagyon erős elhatározást kell hoznod, hogy lefogyj, és ezt a kitartást folyamatosan fent kell tartanod. A TETTEID fogják eredményezni pl. a fogyást, és nem az, hogy erősen rákoncentrálsz. Az agyadra csak a célod kialakításában van szerepe.

2012. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Nem. A vizualizáció fontos része volt a fogyásomnak. Előtte (mármint mielőtt megismertem a Titkot) csak azt csináltam, hogy vizualizáció nélkül mentem el edzeni, és nem hozott eredményt. Máig sem értem miért, de hiába futottam, bicikliztem, aerobikoztam órákat 7 hónapon keresztül, összesen 2 kilót fogytam, azt is a kevesebb kajának köszönhetően.

Szóval a vizualizáció elengedhetetlen része volt a fogyásomnak.

2012. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!