Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A lottószámokat szeretném...

A lottószámokat szeretném megjósolni valahogy, taníthat nekem valamit ez a könyv?

Figyelt kérdés
Titkos lelkierők - A harmadik szem megnyitásától a telepátiáig.
2012. márc. 14. 23:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy ez: A harmadik szemtől - a tisztánlátásig (Swami Panchadasi)
2012. márc. 14. 23:22
 2/9 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Egyszer hallottam egy jó történetet, de csak a tanulságát írom le. Tegyük fel hogy a varázslás, pénzmágia stb működik. Olyan hülyének nézed a könyv íróját hogy ezt neked egy pár ezer forintos könyvben odaadja??
2012. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Amíg ilyen baromságokra akarod felhasználni ezeket az erőket, addig ne várj megváltást. Ha még nem hallottál arról, hogy "az Univerzum nem enged" bizonyos dolgokat, nézz utána, mert logikus és értelemszerű dolgokra bukkanhatsz. Ne rögtön a lottóötöst követeld magadnak, elég, ha szimplán az anyagi gazdagságot programozod. Majd úgyis eldől, hogy milyen formában élheted meg azt.
2012. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De én meg szeretném tapasztalni,hogy milyen amikor annyi pénz a birtokomban van.

Én ezt szeretném,elérni az életemben,hogy legyen 5 millám euróban.


Ez a legfőbb vágyam ez az amit nagyon szeretnék.Nekem nem kell semmi más,csak legyen ennyi összeg a számlámon és kész.


Lehetetlen teljesen a 0 ról elérni ezt munkával iszonyat nagy szerencse kell hozzá,ha szerencsém nem lesz akkor ez lehetetlen elérni.


Csak is valami hatodik érzék segíthet nekem ebben semmi más.

Mit tegyek?

Ezért írtam az ezotériához a kérdésemet mert ezt feltenni a saját vállalkozások témakörben felesleges lett volna.

2012. márc. 14. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Látod ez a baj az ezotériával. Mindenféle technikákat mutatnak, amikkel egyre jobban beszűkítenek. Bebeszéled magadnak alfában/önhipnózisban, hogy te csak úgy lehetsz boldog, ha rengeteg sok pénzed van. Eddig menni fog, csak pénzed nem lesz annyi sose, tehát mindig boldogtalan leszel. Veszed az újabb könyveket, újabb tanfolyamokra mész, még jobban belelovallod magad, aztán a végén szegény is leszel, boldogtalan is és a pszichiátrián kötsz ki.
2012. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt a baromságot el hiszed akkor sose lesz pénzed-.- vállalkozó vagy részvényeket veszel akkor lehet sok pénzed de ehhez érteni is kell
2012. márc. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Napkiraly ***** válasza:
nem mert a lottószámok mindig olyan számok, amiket senki nem játszott meg :)
2012. márc. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy költsd el a pénzedet feleslegesen.
2012. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azokat gazdagítod, akik ilyen könyveket írnak. Nem a lottó ötösre kell várni, látod, hanem balekokat találni, akik pénzt adnak ki minden hülyeségre.
2012. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!