Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az, hogy miben hisz a tudatala...

Az, hogy miben hisz a tudatalatti az betudja folyásolni azt ami történik a világban?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy ha tényleg tudom hogy nem leszek beteg akkor igen tapasztalat működik.


És mondjuk miképp tudnék hatni arra,hogy 14 meccs közül az győzzön amelyiket kiválasztom?

Ilyet lehet?Vagy csak a saját testünket tudjuk befolyásolni?


Ha azt válaszoljátok,hogy igen csak a saját testünkre tudunk hatással lenni akkor megmagyarázhatná,hogy mi az isten az a vonzás törvénye?


Elég idő eltelt már azóta,hogy ez a könyv megjelent és még mi mindig csak találgatunk,hogy igen működik nem dehogy is ez csak pénz behajtás,értitek.


De ha a mérkőzéseket nem tudom befolyásolni a tudatalattimmal,vonzással akkor a szerencsén kívül mi az ami segíthet nekem?


2012. ápr. 8. 03:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

nem találgatunk semmit, a vonzás törvénye nem működik, ez kísérlettel igazolható.


az meg hogy beteg leszel-e vagy nem: nagyon kevés múlik azon hogy mi a te akaratod. Néha segít a felépülésben az, hogy fel akarsz épülni, de az akaratodnak nincs természetfeletti hatása a testedre. A buddhista szerzetesek éveken át gyakorolnak, és képesek néhány nagyszerű dologra, de te, mint átlagember, nem vagy képes még csak a testhőmérsékleted sem szabályozni, nemhogy egy betegség legyőzését. Az, hogy egyszer beteg akartál lenni és beteg lettél, máskor meg meg akartál gyógyulni és meggyógyultál, nem jelet semmit. Képzeld, minden ember megbetegszik és meggyógyul, függetlenül attól hogy nagy részünk sose akar beteg lenni, és sose "hisz" a gyógyulásban, csak "csinálja".


Egyébként meg ne keverd a tudatalattit a tudatossággal.

2012. ápr. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:
55%

A vonzás törvénye működik!

De ha arra akarod használni, hogy melyik meccs jöjjön be az barátom, nem túl nemes cél. :)

Vonzzál be munkát, párkapcsolatot, barátokat.

Én általában emberekre szoktam "használni".



Íme az én tudományos bizonyításom:

Ime az 4 állítás amit be kell hogy vonzzak: (huh de izgulok hogy sikerül :))

1.) Ha kilépek az házból be kell vonzzak az égen legalább egy felhőt.

2.) A ház előtti buszmegállóban 15 percen belül jöjjön egy busz.

3.) Be kell vonzanom legalább 1 ember látványát az utcán.

4.) A boltban be kell hogy vonzzam, hogy tudjak venni lisztet.


Majd írok sikerült-e!! :D:D:D

2012. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Diavolino44: XD LOL ezeket nem nehéz megcsinálni >< ez nem bevonzáson alapul:DDD
2012. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
55%

Az oké hogy könnyű s 99,9999% be is jön!


De ha én csak erre akarom használni a vonzás törvényét akkor nekem működik vagy nem?


Nem akarom elbagatelizálni, de hülyeség kísérletekkel jönni. A pozitív gondolkodást (ami a vonzás alapja) nem lehet mérni, mégis jó hatással van az emberi agyra(lélekre kinek hogyan tetszik)!!

2012. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Diavolino44


Segítesz nekem abban, hogy technikailag hogy csinálod? Van erre egy ösztönös képességem és pozitív vagyok alapjáraton, de hogy mi a menete annak, hogy sikerem is legyen benne, arról annyifélét írnak, hogy össze vagyok zavarodva.

2012. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tudnék segíteni akkor se segítenék ,mert önző vagy.

Mások is szeretnének nyerni. Neked is csak annyi esély jár,mint nekik. Ha valóban akarod tudni mre használhatod a szuggessziót és önszugessziót,olvasd

COUÉ. Elméd gyógyitó hatalma c. könyvét. egyébként ne akarj mindent készen kapni. Ne várd,hogy a sűltgalamb a szádba repüljön..Ezt tette a létező összes nevews tudós aki vitte valamire. szabad őket utánoznod.

Kádár idejében mikor pedig rossz-szemmel nézte a hatalom a vállás működését,mégis megtűrt egy intézményt,melyben béna gyerekek voltak gyógyítás céljából.

egész nap mondogatták. "Bal lábamra állok,jobbal egyet lépek." És voltak gyógyulások.Jézus nem egy esetben felefte a bizonytalankodónak: "Ha hiheted azt." COUÉ-tól is megtudhatod,hogy a hit fölülírja az akaratot. Részleteket tudj meg ott...ha egyáltalán érdekel.

2012. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a pozitív gondolkozás és a vonzás törvénye két külön dolog.


én is optimista személy vagyok, nem félek a kudarctól, belevágok mindenbe amihez kedvem van, akkor is ha kicsi az esély a sikerre. Az esetek nagy részében valami eredményt érek is el, de általában várakozáson aluli eredményeket, de nem érdekel, mert az út a lényeg, nem a cél. Néha viszont várakozáson felül sikerül valami, és ilyenkor nagyon boldog vagyok. Egyáltalán nem számít az, hogy milyen a hozzáállásod, milyen mantrákat modogatsz magadban, a lényeg az, hogy belevágsz-e, vagy nem.

2012. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!