Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mitől álmodhatok ilyet? Van...

Mitől álmodhatok ilyet? Van esetleg valami jelentősége?

Figyelt kérdés

Ebben az évben már többször is álmodtam meg a világvégét, de midig ugyanúgy történt...

Kint voltam haverokkal egyszer csak meteorok kezdek el hullani az égből, és mindig elkezdtem futni hazafelé.. valamikor nagyon gyorsan hazaértem, de volt olyan is mikor nem tudtam haladni minta valami húzott volna visszafelé...

De sohasem ijesztő ez az állom, inkább izgalmas..


2012. jún. 13. 23:26
 1/4 anonim válasza:
ne nézz hülye filmeket!
2012. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi filmet nem néztem, nem is nagyon nézek filmeket, sem tv.-t...
2012. jún. 14. 23:28
 3/4 donop válasza:
Az álmok nem jelentenek semmit a jövőre nézve, főleg nem az emberiségére, nem valami természetfeletti dolgok, hanem az agyunk alvás közbeni regenerálódásának és az aznap történtek rendezésének és rögzítésének a velejárója. Ezért aztán könnyen előfordulhat, hogy ismétlődő álmod van, ha azzal napközben foglalkozol, gondolsz rá, lehet, hogy álmodban is szívesen gondolsz rá (álmodsz vele). Ez a veszély van, de alig haladsz menekülés közben, sokszor elesel, valami húz vissza, pedig teljesen szokványos (nekem is szokott lenni).
2012. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eggyálltalán nemis foglalkozok ezzel... és nem is hiszeek benne.. nem értem o.O :D
2012. júl. 15. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!