Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Amikor meditálok, és mélyen...

Amikor meditálok, és mélyen ellazulok?

Figyelt kérdés
Szóval mikor a mélymeditációban véletlenül el alszok, valamelyik testrészem ráng egyet és felébredek. Az előbb akkorát rángott a testem, hogy szinte felugrottam a levegőbe. Ez csak akkor van ha meditálok és ha eszméletemet vesztem, tehát elalszok. Ez normális?
2012. júl. 7. 19:25
 1/7 anonim válasza:

Teljesen normális és ez nem csak akkor van ha le mész Alfába. Ez minden egyes elalváskor megtörténik. Én mikor véletlen Alfában elaludtam ugyanúgy rángottam egyett, mint mikor simán elalszom.

Ez teljesen normális, ne aggódj!

2012. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De sima alvásnál soha nem tapasztaltam még ilyet. Meditáció közbeni alvás során pedig mindig előjön, és felébredek. Akár 5-6-szor is 10 perc alatt.
2012. júl. 7. 21:00
 3/7 anonim válasza:

Én vagyok az előző válaszoló.

[link]

Megfogalmazni nem tudtam, ezért ezt belinkeltem. Remélem hasznos volt.

2012. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Érdekes hogy csak meditáció alatt történik velem ilyen.

2012. júl. 7. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen kellemetlen amikor WILD-ezni próbál az ember, tudatos álomhoz. >(

Az írás szerint elég gyakori, legalább tudom, hogy nem csak az én idegeim játszadoznak velem.

2012. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Minden elalváskor van izomrángás, csak valószínű, hogy mikor rendesen elalszol gyorsabban süllyedsz mélyebb szintre, mint mikor Alfábal alszol el.
2012. júl. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem
2012. júl. 8. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!