Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tudtok a ericksonian...

Mit tudtok a ericksonian hypnosis-rol? Alkalmazta mar valaki? Mi a lenyege? Tenyleg igaz? Meglehet csinalni? Valami weboldalon fent van magyarul?

Figyelt kérdés

#magyar #hypnosis #ericksonian #leriras
2012. júl. 22. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez étrendkiegészítő ? linkelnél ? Centrumot szedj be.
2012. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dr. Milton H. Erickson nevére keress rá, vagy az Ericson féle hipnózis szavakra, de, ha rám hallgatsz, mindentől, ami hipnózis távol tartod magad, ha jó akarsz.
2012. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Énnem hiszek az ilyen hipnózisokban ! Hát most egy manusz azt mondja hogy aludjak el meg essek transzba, akkor az meg is tőrténik ? Hülyeség ! Akkor nem lenne álmatlan ember. Egy kazettáról bejátsza a hangot hogy aludj el és ennyi volt.
2012. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Engem se feltetlenul azertt erdekel mert hiszek benne.

Kivancsi vagyok ra. Igazsag szerint nem tudom, hogy el higgyem-e vagy sem....

Valahogy ugy vagyok vele, hogyha valaki velem megcsinalja, akkor majd elhiszem.... azert pedig nem fogok fizetni, hogy vagy..vagy.. :DD


Most valahogy elkezdtek ezek a temak erdekelni, testbeszed, stb stb... es egy videoban hallottam errol, azert szeretnek utannan ezni. :)

2012. júl. 22. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:
A hipnózis relatíve működő dolog, ezt a kézrázással hipnotizáló technikát pedig még a Mythbusters-ben is láthattuk. Azonban az is köztudott, hogy különböző emberek másképp reagálnak a hipnózisra, van akit könnyű van akit nehéz.
2012. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es mi lett a dologgal? Azt a reszt pont nem lattam! :/
2012. júl. 23. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt tesztelték, hogy egy több hónappal ezelőtt megrendezett eseményre, mennyire pontosan tudnak visszaemlékezni alapból és hipnózissal. A hipnózissal jobban teljesítettek.
2012. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak van benne valami. :)
2012. júl. 23. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!