Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan adjam a tudtára?

Hogyan adjam a tudtára?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel mostanában munkaügyben elég sokat találkozom. Mindig bókol és egyértelműen érzem, hogy tetszem neki, viszont neki alapból ilyen a stílusa és lehet hogy másokkal is ugyenezt csinálja. Mostnem tudom eldönteni hogy vajon valóban ennyire tetszem-e neki. Nekem egyébként nagyon bejön. Melyik agykontrollos technikával derístem ki, hogy most mi van? Szeretnék neki szubjektívan üzenni. Mit üzenjek neki?
2012. júl. 24. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
kérdezd meg :O
2012. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem is szedd ösze minden erödet és kérdezd meg tudom h ez nagyon nehéz nekemsem sikerül de igy nem fogsz kétségekben élni és amig van esély arra h érez ö is valamit csaple rá és kérdezd meg mert lehet h egy bátorabb lány megelöz!!! :)
2012. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?
2012. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!