Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetnek a laboratóriumban...

Lehetnek a laboratóriumban végzett gyógyításnak mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így most furcsán/hülyén hangzik, tehát elmagyarázom. Az a lényeg, hogy én öngyógyításra is jobb szeretem a labort használni, mert az világos, kellemes hely, míg a szintem szintén kellemes, de sötét. (Ez is furán hangozhat, bocsánat.) Tehát nemrég sikerült összeszednem egy tüdőgyulladást, és, bár kaptam rá egy jó adag gyógyszert, gyorsítani akartam a folyamatot. Szóval,az egyszerűség kedvéért elképzeltem, hogy a tüdőmnek a gyulladt fele lángol, aztán eloltottam egy egyszerű locsolócsővel. Eddig minden remek volt, úgy tűnik, meggyógyultam.

Viszont anya fonendoszkóppal meghallgatta a hátamat, és azt mondta, a jobb (előzőleg gyulladt) oldalon halkabb a légzés. Beszélt az orvossal, aki pedig azt mondta, lehet, hogy folyadék gyűlt meg benne.

A kérdésem az lenne, hogy okozhatta-e ezt a locsolócsöves módszer?

Így utólag, tudom, bután hangzik, de csak úgy eszembe jutott...



2012. aug. 23. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném. :)
2012. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látod, majd máskor csak vizes borogatást képzelsz el! :)

Amúgy nem hiszem, hogy attól van.

2012. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak nem iszonyatosan erős a vizualizációs képességed, és nem áll rendelkezésedre a természetesnél nagyobb mennyiségű életerő(ami betegeknél nem épp a túltengésről híres) akkor nem valószínű hogy attól van.
2012. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem gyengén volt butaság. Tuti, hogy attól van.
2012. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!