Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditációval vagy a vonzás...

Meditációval vagy a vonzás törvényével lehet szabályozni a menstruációt?

Figyelt kérdés

Vagyis inkább helyrehozni. Nincs olyan hónap, hogy ne áznék át... :S

15/L



2012. szept. 2. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert az egyik a megnyugvásra és a megtisztulásra van, a másik meg egy mese.
2012. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
édes istenem. -.-"""""""""""""""
2012. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna 17/F
2012. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
15 évesen még nem is feltétlen kell hogy szabályos legyen a ciklusod. Piszkálni az ilyesmit meg nem érdemes sem tablettával, sem mással. Mindig hordj magadnál megfelelő tisztasági csomagot ha esetleg soron kívül jönne meg.
2012. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Orvosnál jelezheted a problémádat, ő segíteni is tud.
2012. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

mindíg legyen nálad.. hát ami ilyenkor kell


amikor megvan meg használj tampont attól nem ázol át

2012. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a tantrában van ilyen módszer úgy tudom, de egy nőgyógyász eredményesebb lenne :D
2012. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

A meditáció és a vonzás törvénye is hatásos. nekem meditációnak köszönhetően 6 nap helyett csak 4 napig tart.

De szerintem szabályozni nem nagyon lehet.

A nehezebb napokon hordj egyszerre tampont és betétet is vagy két betétet. kicsit kellemetlen, de mást nem tudsz ellene tenni. max nőgyógyász, de lehet ő se sokat fog tudni segíteni.

2012. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy ki miben hisz, hanem, hogy tudok-e segíteni magamon a gondolataimmal.

#4 Csak annyi, hogy már 3 és fél éve jött meg először. A napokat betartja (23-28 nap között szokott, késni soha)

#5 Nem ciki háziorvossal beszélgetni ilyenekről? (Amúgy anya nagyon ellenez a fogamzásgátlót, a Sepia (homeopátiás) nem segít semmit, csak ront a helyzeten).

#6 Mindig van nálam, tampont is használok, de a normáltól nagyon fáj a hasam, és jobban megvan. A múlt hónapban éjszakára raktam betétet (éjszakait) és tampont, és totál átáztam :((

#7 Nem szeretnék nőgyógyászhoz menni. Nem csak azért, mert félek, hanem mert feleslegesnek tartom. Tudom, hogy képes vagyok meggyógyítani magam.

2012. szept. 2. 21:15
 10/18 A kérdező kommentje:

#8 nem láttam, hogy írtál :D

olyankor mit meditálsz? és mikor? (közben, vagy előtte, hogy megvan)

2012. szept. 3. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!