Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet agykontrollal...

Hogyan lehet agykontrollal meglévő nyelvtudást aktiválni?

Figyelt kérdés
Évek óta tanulok angolul, rengeteg tankönyvet használtam és minden filmet felirattal nézzek, hogyan tudnám ezt a passzív tudást elérhetővé tenni.
2012. szept. 17. 09:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hiába az elméleti tudás, ha nincs hozzá gyakorlati. Mióta külföldön élek sokat fejlődött az angol tudásom, mivek használnom KELL... Ha megtanulok egy szót, de nem használom akkor mindig elfelejtem és újra kell tanulnom.
2012. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek, egyszer voltam egy hetet külföldön, többet tanultam angolul mint évek alatt. Sajnos egyelőre nincs lehetőségem újra kimenni.
2012. szept. 19. 23:11
 13/15 anonim ***** válasza:
agykontrollal célravezetőbb a jövőbeli információk megjegyzését programozni
2012. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztaltad?
2012. szept. 20. 15:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal könnyebben tanulok jobban, mint hívok elő ősrégi dolgokat. De egyébként a filmet felirattal ne nézd. Felirat nélkül sokkal jobban meg lehet tanulni, még ha elsőre nem is érted a kétharmadát.
2012. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!