Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll tanfolyamra...

Agykontroll tanfolyamra igazolványkép?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először agykontroll tanfolyamra. Azt írják a szerződésen, hogy 2 igazolványképet is kell vinni,de valszeg ott helyben is meg lehet csináltatni. Hiltonban leszünk (Budapest), ott lesz erre lehetőség? Kb mennyibe kerül?

2012. okt. 5. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Zalaegerszegen végeztem el kb 6 éve. Akkor ott úgy volt, hogy jött egy fotós és az megcsinálta, ha nem volt. Én konkrétan vittem, úgyhogy nem tudom, hogy ingyen van-e, vagy sem... Egyébként mivel két hétvégén tart, gondolom nem probléma, ha nem viszel, mert úgyis csak a végén kapsz igazolványt, hogy elvégezted.
2012. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Majd megírom a fejleményeket, hátha az utókornak jól jön.
2012. okt. 5. 23:56
 3/8 mustafa33 ***** válasza:

Agykontroll tanfolyamra igazolványkép????

Igazolványos agykontrolór leszel???

Minek ahoz igazolvány? estleg bizonyítvány.

felszálsz a BKVre és előkapodd az igazolványt: Agykontrol következik, kérem az agyakat elővenni ☻ ☻ ☻

És a második minek? azt ki teszi el és minek??? és van aki odadaja????

Noooormááális ?????

2012. okt. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mustafa33 ***** válasza:
nektek valóban szükségetek van agykontrolra
2012. okt. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért van rá szükség, mert ha ismételni szeretnéd a tanfolyamot, ahhoz hogy jelentős kedvezményhez juss, be kell mutatnod az igazolványt. A másik kép pedig az igazolvány párjához, ami a nyilvántartásban van lap, kell...


Egyébként te a személyigazolványodat, jogosítványodat mindenkinek mutogatod és kiabálsz, hogy ellenőrzés következik? Meg vajon ott kinek adják oda a többi képet? Na vajon?


Ne legyünk már ennyire komolytalanok! :)

2012. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mustafa33 ***** válasza:

Miért kell ismételni a tanfolyamot? netán megbuksz?

Egyáltalán minek igazolvány? Mire használod majd? A személyivel azonosságodat igazolod. Annak aki jogosult azt ellenőrizni. Az kell. A jogosítványal a gépkocsivezetési jogosultságodat igazolod annak aki jogosult azt ellenőrizni. Általában mindenféle igazolványal valamilyen jogosultságot igazolsz az ellenőrző szervnek. De egy agykontrol igazolványal mit igazolsz kinek? Ha elvégzel egy iskolát, tanfolyamot, akkor arról kapsz egy bizonyítványt, diplomát, oklevelet de nem igazolványt. El tudom képzelni valakiről, hogy okleveles agykontrol szakértő, de hogy igazolványos szakértő azt nem ☻.

2012. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
Egyébbként egy jó adatbázis kincset ér. (nem holmi összesküvési baromságra gondolok, csak sima biznisre, marketingre ☺)
2012. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyasmi volt ahogy az első válaszoló leírta. Lehetett helyben csináltatni, illetve a második hétvégére is elég elhozni.
2012. okt. 11. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!