Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szexuál mágia? Hogy is van ez?

Szexuál mágia? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van valaki akit nagyon szeretek bár van valakije jelenleg.. a kérdésem az, hogy attól csábítani úgy tudom lehet.. szóval hallottam a szubjektív kommunikációrol..nem lehet valami olyan szintű üzenetet küldeni hogy szexuális vágya támadjon felém? köszönöm szépen előre is a válaszokat.:)


2012. okt. 6. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez fekete mágia. Egy boszorkány főpap tudna ilyet, de akkor mind ő, mind te és mind a személy akire küldte, a pokolra jut halál után. Biztos van olyan boszorkány főpap aki ezt elvállalja, de neked megérné?
2012. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az nem biztos.:) figyelj akkor fekete mágia a szubjektív üzenet is.:) én csak vágyat akarok éreztetni :) magam iránt tényleg szeretem. és a mi esetünk nehéz..:sha gondolod írhatsz privit.:)
2012. okt. 6. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet hogy magadnak jót teszel, de ha egy másik emberben olyan vágyat keltesz, amit valójában nem akar, az fekete mágia és annak ez a következménye.
2012. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Végülis nem biztos, hogy megteszem...csak érdekelnek amugyis agykontrollos vagyok..és tudod, igazából az érdekel hogy lehetséges e az ilyesmi.
2012. okt. 6. 18:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért akarod tönkre tenni azt a szegény lányt ?

Ha igazán szereted, akkor miért akarsz neki ártani?

Miért akarod, hogy szakítson valakivel, aki lehet, hogy élete nagy szerelme ?

Lehet, hogy ő benned semmit nem lát (érthető/érthetetlen okokból.)


Mondjunk egy hasonló példát. Neked van egy nagyon kedves, szép, okos barátnőd, akit nagyon szeretsz és ő is nagyon szeret téged.

Van egy vén csoroszlya aki beléd habarodott és, hogy megszerezzen téged, megkuruzsolt. A kuruzslás után, te már nem tudsz gondolni életed nagy szerelmére, mert csak a csoroszlya jár az eszedben, és csak rád tudsz gondolni szexuálisan. Tegyük fel, hogy még a kedveseddel is szakítasz csak azért, hogy több időt tudj eltölteni a csoroszlyával.


Ez nem szerelem hanem önzés.

2012. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fekete mágia, vagy fehér mágia?

Amíg objektíven nem kommunikálsz vele, addig fogalma nem lesz arról, hogy Te szubjektíven mit is akarsz. Én még életemben nem éreztem se szexuális, se semmilyen más vágyat más szubjektív kommunikációjától! És ezzel nem vagyok egyedül. Nekem elhiheted! A Te szubjektív mániádtól, akarom mondani mágiádtól az a bizonyos valaki is nagy valószínűséggel menekülni fog.

2012. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dalek Traak ***** válasza:
Szexuál mágia?! Hogy miket találtok még ki!
2012. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ÉS akkor mi van ha egyik ember azt válaszolja, hogy lehetséges - egy másik meg azt, hogy nem? A puding próbája az evés!
2012. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Álmodj vele..
2012. okt. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mennyi hülye:D
2012. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!