Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Olyan elmozduló pálcát hol...

Olyan elmozduló pálcát hol lehet szerezni, amit a táltosok is használnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Az inga egyik fajtája.Te magad is csinálhatsz, egy vastagabb drót is megfelel, derékszögbe hajlítva, de rendes ingát (zsinóron lógót) is használhatsz, ezt is készíthetsz házilag.
2012. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) ingám van, csak olyan pálca kéne...
2012. dec. 12. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező írd már körbe jobban hogy mit szeretnél szerezni, mert nem akarok találgatni.


Kedves előttem szóló, az anyagi részét meg lehet csinálni könnyen, de attól még nem lesz kész. Nem mindegy hogy törpe doromboló vagy torpedó romboló!

2012. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 slobelt ***** válasza:

Lengyelbot


[link]

2012. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lengyelbot,lengyelpálca,varázsvessző.Készítsd magad a haszna úgy is annyi bármilyen fém jó hozzá sőt,még műanyagból is készülnek.
2012. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat, épp most csináltam meg a sajátomat kötőtűből :)
2012. dec. 12. 18:56
 7/7 homo ludensz ***** válasza:
Radiesztéziát tanultam így nyugodtan állíthatom hogy kérésre ingyen csináltam " magyar pálcát " egy tucatnyit. Ez annyiban különbözik a lengyel pálcától hogy előfeszített azaz van benne némi alaki eltérés amitől avatott kézben érzékenyebb. Az anyaga nem lényeges saválló drót, sárgaréz forrasztó huzal esetleg ezüst forrasztó pálca (ez van most nekem). Egykezes a magyar pálca így eltér a kétkezes lengyel pálca klasszikus használatától. Igaz speciális fogást igényel de könnyen elsajátítható. Ha érdekel írj privátot és ha elérhető vagy én adok ingyen pálcát is tanácsot is.
2012. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!