Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Önhipnózis hanganyagot keresek...

Önhipnózis hanganyagot keresek. Hol találok ingyen?

Figyelt kérdés
Igazából alfa-állapotba juttatáshoz kellene, van itthon egy DVD-m, amitől elvileg "jobb lesz a memóriám". Hát.. arra nem jó, de alfa állapotba levisz, és az jó érzés, de aztán elkezd baromságokat beszélni.. meg hamar vége. Illetve théta-állapotba is szívesen lemennék. Szóval leginkább csak az alfa állapotba kerüléshez kell.. de normál önhipnózis is érdekel.(amennyiben nem dohányosoknak, kövéreknek stb-nek szól).

2013. febr. 1. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

youtube

rengeteg ilyen videó van rajta

amúgy egy kísérlettel megállapították hogyha az ember folyamatosan mondja magában azt hogy "1",5-10perc alatt letud menni alfába

egyszer próbáltam,de párom elégé hangos úgyhogy nem sikerült

2013. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éjszaka elalvás előtt, illetve reggel, ébredés után a legkönnyebb alfa állapotba lemenni. :) Fekve, csukott szemmel számolj vissza magadban 100-tól, vagy 50-től, később, ha gyakorlottabb leszel, akkor már 10-től is elég. :) Én így szoktam csinálni, és működik. :) Persze, napközben is lehet bármikor ezt alkalmazni.
2013. febr. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Napkiraly ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=hbiET9b5j9U


ez levisz téged a legmélyebb bugyraidba

2013. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!