Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Binaural beats, ezek mire jók?

Binaural beats, ezek mire jók?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha rossz helyre teszem fel a kérdést.

A youtubeon van több fajtai ilyen binaural beats videók, pl apha, theta stb.

Azt tudom, hogy mindegyik valamilyen érzést kelt az emberben, de hiányos angol tudásom miatt nem nagyon tudtam rákeresni.

Valaki leírná, hogy melyik mire jó?



2013. márc. 12. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Remélem működik a link, ezek magyar nyelvű oldalak.

[link]

2013. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

most halottam ezekről először

nagyon jó

2013. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elsődleges lényege, hogy e hanghullámok által befolyásolja a tudatállapotot: Béta (ébrenléti), Alfa (transzállapot), Théta (mélytransz, alvási) tudatállapotokra.


Vannak kifejezetten olyan binaurális ütemek, amik kifejezetten a lélek fejlődését célozza meg (csakrákra hangok, asztrális kivetülés stb).


Az utóbbit nem ajánlanám, ugyanis spirituális hatást önmagában nem fog előidézni egy hang, maximum segítheti, ha közben a megfelelő célért meditálunk.

2013. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meghallgattam párat, nagyon tetszettek.
2013. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a spiritualitásban, de köszönöm a válaszod, az első fele hasznos volt.
2013. márc. 13. 18:21
 6/7 anonim válasza:
31%
A gravitációban hiszel? Mert az az, ami nincs. A spiritualitásban nem "hinni" nagyon elszánt hülyeség kell. :D
2013. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szóval nincs gravitáció, spiritualitás meg van?

Látom okos vagy fiam, ülj le, egyes.

2013. máj. 8. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!