Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki lelket önteni belém?

Valaki lelket önteni belém?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz időszak közepén vagyok, ettől nagyon rossz a kedvem. Az a baj, hogy nem tudok pozitívan gondolkodni, mert túl sok ilyesmi ér. Tudnátok tanácsokat adni?
2013. márc. 29. 19:43
 1/5 anonim válasza:
Szívesen megpróbálok beléd lelket önteni, de ahhoz tudnom kéne, mi az a bizonyos ok, ami miatt erre szorulsz. Ha gondolod írhatsz priviben is. Én má csak tudom, mi az, hogy nehéz időszak...
2013. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gondolataink teremtik meg a jövőt. Sokszor olyan borúsnak látjuk, aztán meg csodálkozunk hogy bejön.
2013. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igazából mindennek megvan a maga ideje. A nehéz időszakban történő bánkódás, szomorkodás, vagyis a gyászreakció egy szükséges folyamat. Sokszor látom, hogy az emberek "gyógyítják" magukat, pl. állandó társaság, alkohol, stb. Ezzel annyit ér el, hogy valóban akkor és ott jobban érzi magát, de utána újra szembe kell nézni a valósággal. És ez elkerülhetetlen, sajnos akárhogy fáj, gondolni kell rá, és előbb-utóbb "megszokja" az ember. És elengedi ami miatt bánkódik. Utána már könnyebb lesz minden.

Én azt mondom ha nem tudsz pozitívan gondolkodni, ne erőltesd. Azzal semmit nem érsz el. Lelket önteni lehet tudnának, akik közel állnak hozzád, de igazából rajtad múlik minden, és fogod érezni, ha eljött az idő és újra pozitív leszel:)

2013. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvass napi szinten pozitív irodalmat. Agykontroll kiadványok,Dale Carnegie, Anthony Robbins,stb. Relaxálj gyakran!
2013. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hallgass Children of Distancet
2013. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!