Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szubjektív üzenet után álmodni...

Szubjektív üzenet után álmodni (? többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt próbáltam ki másodjára hogy így üzenjek valakinek akivel már hónapok óta se veled-se nélküled dolog megy,azt kértem tőle hogy végre döntsön hogy mit szeretne.

Tegnap üzentem neki másodjára,utána álmomban megjelent,azt mondta hogy most nem lehet,majd 1-2hét és együtt leszünk.

Ez jelenthet valamit?

Egy oldalon azt olvastam hogy szubjektív üzenetküldés után előfordulhat hogy álmunkban válaszol a másik,de nem nagyon értek hozzá.

Légyszi ha van itt olyan aki jobban ért hozzá akkor az válaszoljon.



#álom #jelentés #szubjektív üzenet
2013. máj. 10. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem értek hozzá annyira, mint szeretnék, de néha én is tapasztalok hasonlókat. 1-2 hét annyira nem nagy idő, várd ki, mi történik, türelemmel, elvárások nélkül. Ne akard, hogy megtörténjen, de tudd elfogadni, ha mégis úgy alakul :)


Nekem 10 perces átlagidővel szokott érkezni a válasz, általában egy telefonhívás, amikor érzem, hogy az illető rám gondol. Az élet nagy rejtélyei :) Imádom :)))

2013. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja igen, még valami. Nem 100%-ig biztos, hogy ő válaszolt, az is lehet, hogy álmodban te alakítod úgy az eseményeket, ahogy szeretnéd. Ilyen szempontból nagyon nehéz különbséget tenni álom és szubjektív üzenet között.
2013. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!